Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Училище и домашни

Go down 
+12
selss_melss
July
Лексии^^
^^Вики Донован^^
jacki
Ocean fairy
krisity_sweety
SELENA
Марти
Т Е М И Д А
Unique
Ванеса
16 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
????
Гост
avatar



Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyСря Мар 02 2011, 20:13

Мислех си защо тук да не се съветваме за някое есе например,какво мислим и така...Но не и да си пишем домашните една на друга!Защото не мисля че това е позволено,а и...
Например казвате за есе с две думи или го качвате и като всеки дава идея може ако е за 5+ да го направим за 6+ като си даваме идей!Може и да не е есе,а задача която не разбирате и няма кой да ви помогне! :)
Върнете се в началото Go down
Ванеса
Срамежливко
Срамежливко
Ванеса


Брой мнения : 56
Дата на регистрация : 01.03.2011
Място,където живее : -

Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyЧет Мар 03 2011, 05:40

Момичета,аз вече не уча,но много обичам да пиша есета и ако мога да помогна на някой с нещо,само да ми пише :)
Върнете се в началото Go down
Unique
Срамежливко
Срамежливко
Unique


Брой мнения : 92
Дата на регистрация : 05.03.2011
Възраст : 28
Място,където живее : Страната на чудесата

Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyСъб Мар 05 2011, 12:12

Аз съм 9 клас, някой ако се нуждае от помощ съм насреща! :)
Върнете се в началото Go down
Т Е М И Д А
Богиня на правосъдието
Богиня на правосъдието
Т Е М И Д А


Брой мнения : 481
Дата на регистрация : 24.12.2010
Възраст : 28
Място,където живее : добрич

Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyНед Мар 06 2011, 01:38

Uniqe, радвам се! Аз съм 5-ти и не знам дали ще доживея и 7-ми...
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net
Unique
Срамежливко
Срамежливко
Unique


Брой мнения : 92
Дата на регистрация : 05.03.2011
Възраст : 28
Място,където живее : Страната на чудесата

Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyНед Мар 06 2011, 14:07

:D Защо бе Джейн?! Не е толкова трудно в 5,6,7... То зависи от учителите де. Ще оживеем спокойно! angel
Върнете се в началото Go down
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 25
Място,където живее : софия

Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyВто Мар 15 2011, 14:15

Момичета лудата ни учителка по БЕЛ ни даде следното домашно: да напишем есе : Какво бих направил за своята родина или да научим стихотворението "Хайдути " ( три страници Училище и домашни 250993 ) ! Съвет? Какво да правя? Училище и домашни 927677
Върнете се в началото Go down
SELENA
Новак
Новак
avatar


Брой мнения : 23
Дата на регистрация : 14.03.2011

Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyВто Мар 15 2011, 14:27

Аз завърших, но ако имате нужда от помощ по нещо, ще помагам с каквото мога

marta_l9 написа:
Момичета лудата ни
учителка по БЕЛ ни даде следното домашно: да напишем есе : Какво бих
направил за своята родина или да научим стихотворението "Хайдути " ( три
страници Училище и домашни 250993 ) ! Съвет? Какво да правя? Училище и домашни 927677

Аз бях по същия начин, но написах есето. Просто напиши за нещата, които не ти харесват и според теб как трябва да бъдат. За несправедливостите и т.н.
Върнете се в началото Go down
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 25
Място,където живее : софия

Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyВто Мар 15 2011, 14:47

SELENA ти къде живееш и къде учиш?
Върнете се в началото Go down
SELENA
Новак
Новак
avatar


Брой мнения : 23
Дата на регистрация : 14.03.2011

Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyВто Мар 15 2011, 15:29

Завърших, от София съм
Върнете се в началото Go down
Т Е М И Д А
Богиня на правосъдието
Богиня на правосъдието
Т Е М И Д А


Брой мнения : 481
Дата на регистрация : 24.12.2010
Възраст : 28
Място,където живее : добрич

Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyВто Мар 15 2011, 17:37

Момичета, без спам в темата! Може да коментирате, но само неща свързани с училището!
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net
????
Гост
avatar



Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyЧет Мар 17 2011, 21:43

значи аз искам помощ за рсазкас на тема котки
Върнете се в началото Go down
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 25
Място,където живее : софия

Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyПет Мар 18 2011, 13:12

На тема котки значи трябва научен текст ли да бъде и между другото научих стихчето!
Върнете се в началото Go down
krisity_sweety
Срамежливко
Срамежливко
krisity_sweety


Брой мнения : 82
Дата на регистрация : 03.03.2011
Възраст : 23

Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyНед Мар 20 2011, 13:43

ПОМОЩ трябва ми отговори към литературен текст!!!
Ето и текста и момичета това е за 22.03.2011г.

Младият рак
Един млад рак си помислил: „ Защо всички от моя род вървят заднишком? Искам да се науча да крача напред като жабите." Започнал тайно да упражнява между камъните на родния поток. Това ми струвало големи усилия. Непрекъснато се блъскал и охлузвал бронята си, но успял, защото имаш ли желание - всичко можеш да научиш.
Когато вече бил напълно сигурен в себе си, той показал на близките си как устремно тича наред.
- Сине мой! - избухнала майка му, - опомни се, крачи, като майка ти и баща ти са те учили, ходи като своите братчета.
- Ако искаш да останеш при нас, върви като другите раци. Ако не - тръгвай и не се връщай! - отсъдил строго баща му.
Храброто раче обичало близките си, но твърде много вярвало, че е на прав път. Без да двоуми, то тръгнало по света.
Веднъж минавало покрай един стар рак и го поздравило.
- Какво си въобразяваш, че правиш? - казал му старият рак. - И аз, като бях млад, че мога да науча раците да вървят напред. И ето какво спечелих: живея съвсем сам.
Послушай ме: примери се и прави, каквото правят другите. Един ден ще ми благодариш за съвета.
Младият рак си рекъл: „Аз имам право", сбогувал се учтиво със стареца и продължил смело пътя си.
Далече ли отиде? Ще оправили всички криви неща на тоя свят? Ние не знаем това, защото той още крачи смел и решителен. Можем само да му пожелаем от все сърце „ На добър път!"

Въпросите са
Какво мислят родителите му? - Според мен те не харесват това.
Какво мисли стареца? - Той смята че това ще развали живота на рачето.
Какво мисля аз? - То е настоятелно и упорито


Може ли помощ да ги до оработя
Върнете се в началото Go down
http://only-for-you.alle.bg/
Ocean fairy
Новак
Новак
Ocean fairy


Брой мнения : 12
Дата на регистрация : 21.03.2011

Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyПон Мар 21 2011, 23:25

Когато чуват това родителите му меко казано са втращани ,шокирани доста неприятно изненадани.Не могат да проумеят откъде у е дошло на рачето подобно глупава и нелепа идея.Майка му деликатно се опитва да го откаже от това негово начинае все пак му е майка и много го обича не иска с някоя нейна дума да го нарани но баща му е по-груб с него.Той няма да може да понесе да стане за резил както се казва всички да му се пресмиват и подиграват да потъне в земята от срам заради сина си която доста ще го злепостави.Той предпочита да прокуди сина си отколкото да понесе неговия срам семейството му да бъде опозорен заради несмеслините действия на родния му син и този срам вечно да му тежи.Стареца много добре знае за какво става въпрос и той е бил млад и той е постипил толкова глупаво заради това иска да предотвати същата зла съдба на младото раце за да не страда за в бъдеще да бъде отхвърляно от всички и да умре в пълна забрава.Той се опитва да го врахуми по всякакъв начин но не успява.Идеята му се вижда страшно безмислена и нелепа понеже един рак или каквото и да е било същество не може да промени нещо по света защото природата така го е създала и би било дръзко някой да върви срещу собствената си порода а и не било въжможно едно същество да оправи всичкити неправди по света не е по силите му .Младия рак е много наивен доста упорит и безнадеждно вярва че това може да се случи.Нааумили си нещо никой не може да го спре.Той е още е прекалено млад и нищо не знае за живота в последствие ще се обеди че е сбъркал но ще е прекалено късно.Иска да се каже пред всички че е прав че е въжможно да се промени това и всички после да му се извинят че не са го приели на сериозно насмешка е че в действителнос те въжможно да се промени това но това няма да стане.Той няма да се откаже първо защото е инат второ защото е наивен и вярва че ще успее и това му е цел никой няма да го спре амбицирал се е до краен предел да изпълни невъжможната задача хорското недоверие и недопрение още повече го мутивира да преследва тази своя невъжможна мечта.
Върнете се в началото Go down
jacki
Срамежливко
Срамежливко
jacki


Брой мнения : 66
Дата на регистрация : 17.04.2011
Възраст : 29
Място,където живее : Велико Търново

Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyНед Апр 17 2011, 15:41

Аз съм в 9 клас и също съм на разположение за домашни,ако мога ще помогна.
Върнете се в началото Go down
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 25
Място,където живее : софия

Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyСъб Апр 30 2011, 08:21

Аз имам есе на тема - "От къде започва родината?". Идея, за това каква да напиша?
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyСъб Апр 30 2011, 15:28

Джейн написа:
Uniqe, радвам се! Аз съм 5-ти и не знам дали ще доживея и 7-ми...

в седми избираш училища и се бориш със зъби и нокти за едно място. Жалко, че мястото е само едно. Имаше една година- само тройкаджии влязоха в една елитно училище, а тази година- 1 място ще си го делят 3-ма. Колко е гадено живота на моменти!!!

Училище и домашни 2517744287 имам си сигурно образование!
Върнете се в началото Go down
^^Вики Донован^^
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
^^Вики Донован^^


Брой мнения : 327
Дата на регистрация : 03.03.2011

Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyПон Май 02 2011, 17:11

Ще умра!Имаме да учим "Хайдути" от Христо Ботев.Стхотворението е хубаво,но е дълго.А и трябва да три дни да сме го научили на изуст!
Върнете се в началото Go down
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 25
Място,където живее : софия

Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyСъб Май 14 2011, 17:49

Aз имам проблемче със задача по математика:
Трима мъже отишли в мотел. На регистратурата им казали, че стаята струва 30 лв. всеки платил по 10 лева. мъжете се настанили. Малко по-късно регистраторът установил, че стаята струва 25 лева., извикал пиколото и му дал 5 лева да ги върне на мъжете. Пиколото тръгнал към стаята, но решил, че не може да раздели 5 лева на трима човека. Той дал по 1 лев на всеки от мъжете, а другите 2 лева прибрал за себе си. Така всеки от тримата е платил по 9 лева, което прави общо 27 лева. още 2 лева в пиколото - стават 29 лева. Къде се губи един лев?
Задачата е от учебника на сестра ми за 3 клас не можахме да я решим, за това реших да питам тук!
Върнете се в началото Go down
Лексии^^
Новак
Новак
Лексии^^


Брой мнения : 48
Дата на регистрация : 04.04.2011

Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyСъб Май 14 2011, 19:10

Марти и аз не знам, но ще ти побликувам задачата в няколко други форума, защото ми е интересен отговора и!Просто искам да го знам!
Върнете се в началото Go down
^^Вики Донован^^
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
^^Вики Донован^^


Брой мнения : 327
Дата на регистрация : 03.03.2011

Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyЧет Юни 23 2011, 08:41

Ако до една седмица няма нови мнения слагам ключ!
Върнете се в началото Go down
July
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
July


Брой мнения : 222
Дата на регистрация : 25.03.2011

Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyЧет Юни 23 2011, 11:09

Аз не спамя, искам само да ви попитам, лекси, защото вие отговаряте за този раздел, възможно ли е да не триете темата, а само временно да я заключите, защото вече и големите свършват и няма да има домашни за никой. Темата е много полезна и затова само до 15 септември да я заключите и да я оставите в раздела и после пак да я отключите.
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyЧет Яну 05 2012, 17:17

July написа:
Аз не спамя, искам само да ви попитам, лекси, защото вие отговаряте за този раздел, възможно ли е да не триете темата, а само временно да я заключите, защото вече и големите свършват и няма да има домашни за никой. Темата е много полезна и затова само до 15 септември да я заключите и да я оставите в раздела и после пак да я отключите.

Аз съм Модератор на този раздел,и аз ще отговоря:Тази тема е като останалите.Ако е активна-ще си стои,ако не е-заключва се.

Давам 7дни срок да се пише в тази тема,ако никой не пропише се заключва!!!
Върнете се в началото Go down
selss_melss
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
selss_melss


Брой мнения : 158
Дата на регистрация : 22.02.2011

Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyЧет Яну 05 2012, 22:11

Хайди написа:
July написа:
Аз не спамя, искам само да ви попитам, лекси, защото вие отговаряте за този раздел, възможно ли е да не триете темата, а само временно да я заключите, защото вече и големите свършват и няма да има домашни за никой. Темата е много полезна и затова само до 15 септември да я заключите и да я оставите в раздела и после пак да я отключите.

Аз съм Модератор на този раздел,и аз ще отговоря:Тази тема е като останалите.Ако е активна-ще си стои,ако не е-заключва се.

Давам 7дни срок да се пише в тази тема,ако никой не пропише се заключва!!!

може би july искаше да каже временно да се заключи защото е полезна, а лятото няма кой да пита за каквито и да било домашни!!!!!!

аз искам да питам : някакви идеи за доклад по ЧП на тема физика (6ти клас съм)? Г/д да е 1-2стр.
Върнете се в началото Go down
♫♫♫SsSillvMusic♫♫♫
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
♫♫♫SsSillvMusic♫♫♫


Брой мнения : 158
Дата на регистрация : 18.03.2011

Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни EmptyПет Яну 06 2012, 13:57

Ама на каква тема, селс мелс?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Училище и домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище и домашни   Училище и домашни Empty

Върнете се в началото Go down
 
Училище и домашни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Забавления :: Спам раздел-
Идете на: