Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Домашните любимци

Go down 
+7
Mrs.Devil
super_saldur97
selss_melss
Сирена
ivche_to
andromeda
Melissa
11 posters

Имате ли животинче?
 Не;
 Да;
 Не, но ще си купя след няколко дни;
Вижте резултатите
АвторСъобщение
Melissa
Срамежливко
Срамежливко
Melissa


Брой мнения : 70
Дата на регистрация : 02.03.2011
Възраст : 30
Място,където живее : София!

Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Домашните любимци   Домашните любимци EmptyВто Юни 14 2011, 17:31

* Търсих подобна тема, търсачката не показа резултати *
---
Та, какво мислите за домашните любимци? Харесват ли ви, скъпи ли са, на кое лейди домашния любимец ви е допаднало...? :)
---
На мен лично ми харесват зайчетата, невероятни са :* Но жалко, че не сложиха и едно зайче за долари, да му се невиди... Домашните любимци 109686
Върнете се в началото Go down
http://www.interesno.bulgarianforum.net
andromeda
Новак
Новак
andromeda


Брой мнения : 49
Дата на регистрация : 12.06.2011
Възраст : 33
Място,където живее : софия

Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните любимци   Домашните любимци EmptyПет Юли 08 2011, 01:37

честно казано не ми харесват само зайците са хубави аз имам пинчер макар да не ги харесвам като порода просто няма голям избор а и ако слойат едно зайче с долари ще е много добре
Върнете се в началото Go down
ivche_to
Срамежливко
Срамежливко
ivche_to


Брой мнения : 61
Дата на регистрация : 20.07.2011

Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните любимци   Домашните любимци EmptyЧет Юли 21 2011, 13:18

преди време имах котка (купих си я с диамантите от 100 ден), но тя избяга (или умря Домашните любимци 559918) , сега имам пинчер от тези за долари (сив).
Върнете се в началото Go down
Сирена
Администратор
Администратор
Сирена


Брой мнения : 326
Дата на регистрация : 04.04.2011
Възраст : 26
Място,където живее : Варна

Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните любимци   Домашните любимци EmptyВто Дек 27 2011, 13:48

Темата е смислена, затова мисля да дам малка отсрочка, след това ако още никой не е писал ще я заключа.
Върнете се в началото Go down
selss_melss
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
selss_melss


Брой мнения : 158
Дата на регистрация : 22.02.2011

Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните любимци   Домашните любимци EmptyЧет Яну 05 2012, 22:16

Ами хубави са! Наистинана е интересно измисленно! ОБаче се чудя защо и зичетата на сса за доларчетА! Шеше да е яко! Сяя иначе другите животни дето са за по 20 000 оибаче излизат по скъпи, щото 200 диаманта са 18 000 и нещо или 19 000 , но инче е хубавоО! Сега каточели е по-хубаво катоне се грижим за тях! Щото аз преди сидахдох диямантите и то избяга или тамм .. умря ли нз май изчезан като не го храних, щото го забрай!Х
Върнете се в началото Go down
super_saldur97
Новак
Новак
super_saldur97


Брой мнения : 17
Дата на регистрация : 06.01.2012

Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните любимци   Домашните любимци EmptyПет Яну 06 2012, 12:20

SAMO DIAMANTI ISKAT GADNQRIIIIITEEEEE!!!
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните любимци   Домашните любимци EmptyПет Яну 06 2012, 12:39

super_saldur97 написа:
SAMO DIAMANTI ISKAT GADNQRIIIIITEEEEE!!!

Здравейте!

emito,super_saldur97 моля да престанете да си правите мултиакаунтинги,да пишете на латиница и на неценцурен език......Още един мултиакаунт и ще Ви накажа с бан по ИП адрес..
Върнете се в началото Go down
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните любимци   Домашните любимци EmptyВто Яну 10 2012, 16:58

Здравейте!
Тъй като темата е анкета,я местя в раздел "Анкети".
Поздрави и усмивки!
Върнете се в началото Go down
Чанта ЕксДи xD
Срамежливко
Срамежливко
Чанта ЕксДи xD


Брой мнения : 118
Дата на регистрация : 17.05.2011
Възраст : 35
Място,където живее : Варна

Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните любимци   Домашните любимци EmptyВто Яну 10 2012, 17:13

Кхх..аз по пИринцип не харесвам дом. любимците. За какво са ми? За да се фукам с тях ли xD Хахх.. да бе ся съм тръгнала! Та по темата ше си купя скоро к'га доде кукуу лято
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net/profile?mode=editprofile&a
annagrashkina
Срамежливко
Срамежливко
annagrashkina


Брой мнения : 60
Дата на регистрация : 21.04.2011

Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните любимци   Домашните любимци EmptyПет Фев 03 2012, 11:51

Аз все още нямам домашен любимец, но смятам да си купя! Много са сладки!
Върнете се в началото Go down
Moniitooo
Срамежливко
Срамежливко
Moniitooo


Брой мнения : 81
Дата на регистрация : 27.01.2012
Място,където живее : във Фантазията си

Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните любимци   Домашните любимци EmptyНед Мар 04 2012, 20:27

аз имам голямо куче[не знам каква е породата] за 20 000 долара, но искам да си купя зайче, но нямам диаманти.
Върнете се в началото Go down
Lady_Mim4y
Модератор
Модератор
Lady_Mim4y


Брой мнения : 143
Дата на регистрация : 11.04.2012
Възраст : 26

Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните любимци   Домашните любимци EmptyНед Юни 24 2012, 10:07

Нямам , защото мама не ми дава ! Иначе искам да имам много куче (чау-чау или хъски) Домашните любимци 188410
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домашните любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните любимци   Домашните любимци Empty

Върнете се в началото Go down
 
Домашните любимци
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Нови дом. любимци

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Забавления :: Анкети-
Идете на: