Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дамите на подиума

Go down 
+21
Lady_Mim4y
Mary-Margareth
BuBaTa
nanata99
♫♫♫SsSillvMusic♫♫♫
Mrs.Devil
super_saldur97
Сирена
July
andromeda
hayley_kiyoko
Melissa
jacki
Dead Angel
inna
Unique
^^Вики Донован^^
vaan4etyy_97
Ванеса
Марти
Т Е М И Д А
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 25
Място,където живее : софия

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyВто Юни 07 2011, 07:42

Днес - но комент! Днес съм абсолютно потресена и най - странното е, че Дженифър като че ли най - ми харесва!
Дженифър - днес е добре! Бужутата си пасват, трябваше да покаже, че може да се облича красиво по-рано, НО ( винаги има едно но... ) да смени очната линия, не я е сваляла от месец сигурно! Но иначе днес ми харесва!
Гооди - днес не ми е фаворитка... опитала се е да промени стила си, да покаже нещо по - екстравагантно, но за жалост не се е получило много добре...хайде цветовете са идеални, но някак си не ми харесва много...
Галчочо - Лейди Га Га! Това би трябвало да е идеята, горе - долу го е докарала( на Га Га определено прилича). Та всъщност на второ гледане не е много зле, само имам една забележка, погледнете кръста.Точно там има нещо златно само то не ми се връзва ( имам и още една дребна забележка, но тя не е от значение ).
Ам днес не съм доволна! И по-добре може да бъде и по-добре е било....
Върнете се в началото Go down
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 25
Място,където живее : софия

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyСря Юни 08 2011, 11:03

Сега на бързо да изкоментирам момичетата преди да ги сменят! Аз - доволна!
Дженифър - миличка, много си ми интересна както се вижда в по - горните ми постове, не те харесвам и сега изведнъж почна да се обличаш прилично, но вече е късно... хвърчиш от подиума... Много ме радва, че е сменила русата перука, днес съм изключително доволна, но и малко разочарована, в началото се обличаше толкова грозно, не улучваше цветовете и сега като за последно се облече добре, трябваше това да стане по - рано, все пак показа, че може и добре да се облича!
Гооди - на мен лично ми харесва повече с тези по - обикновени тоалети! Вижте колко красиво, изпипано и нежно стой! Тя си остава моята фаворитка! Мисля, че веднъж тук бях казвала, че обичам комбинацията от зелено и оранжево, така е! Хайде стига съм я коментирала, прелестна е!
Галчочо - някой мой приятел беше казал, или го можеш, или не! Е, тя го може погледнете как чудесно е съчетала всичко! Прилича на някакво митично същество, огряно от лъчите на слънцето! Прекрасна е толкова блестяща и сияеща, точно като за подиума!
Това е мнението ми, днес всички ми харесват, по някое време ще си редактирам поста за да коментирам новите кралици!
Едит: идвам да довърша! Първо честити корони на всички! И трите са прекрасни! Всичко по тях е изпипано, но хайде сега мнението ми за всяка:
ЕЛЕКТРА: честито злато! Да си носиш короната със здраве и удоволствие! Все пак момичето я заслужава! Абсолютно всичко е изпипано прекрасно! Няма какво да коментирам идеална е!
Taniqapostolovs - честито и на теб! И ти си заслужаваш короната! Мисля, че съм срещала почти същия тоалет на подиума, но това сега не е толкова важно! Всичко е изпипано, пасва си идеално е! И гримът и аксесоарите, СУПЕР!
Гооди - любима моя, защо не си на първо място? Но както винаги си идеална! Цветовете си пасват, аксесоарите, гримът всички цветове съвпадат! Прекрасна, както винаги!
Честито отново, на новите кралици! Аз съм много доволна от тазседмичния ни избор! От доста време не е имало толкова красиви момичета на подиума ( в смисъл, този път и трите са прекрасни )!
Върнете се в началото Go down
hayley_kiyoko
Новак
Новак
hayley_kiyoko


Брой мнения : 6
Дата на регистрация : 25.05.2011

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyЧет Юни 09 2011, 18:54

на мен G A L A


Джейн : Повече няма да
търпя ЛАТИНИЦА и спамове от Ваша страна! Предупредена сте, ако видя още
един спам от Вас, писане на латиница или огромна картинка на героинята
от "Лимонадената банда" ще си изпатите, ама яко!
Върнете се в началото Go down
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 25
Място,където живее : софия

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyЧет Юни 16 2011, 18:18

Дамите на подиума - Page 2 613749 С мъка гледам Гооди! Фаворитке моя, разочарована съм! Днес подиума е горе -долу добре! Хайде сега по отделно за всеки, че отдавна не съм се изказвала!
Гооди - колкото и кокетно и сладко да е това тоалетче, Bmt наистина има почти същия тоалет в галерийката си...Но иначе - закачлива прическа + тази сладурска блузка + розовата чанта = прелест! Такам през цялото време това е била моята фаворитка, всеки ден хвърлям едно очо на подиума и с удоволствие разглеждам галерията й! Така установих, че тя обича по-ежедневни тоалети в два до максимум три цвята, тоалетчета които почти всяко момиче включително и аз, би облякла тоа в истинския живот!
ЕЛЕКТРА - да си кажа аз този корсет, направо го мразя - много грозно стои, според мен поне... И обувките и те не ми допадат много! Цветово е супер, предишния й тоалет, мисляя че по-рано беше с него определено ми харесваше много повече!
[b]Taniqapostolovs
- днес е облечена ПРЕКРАСНО! Много ми харесва нямам никакви забележки! Колкото и да я гледам, не мога да намеря нещо, което не е на място!
Edit: ще съм много благодарна ако някой ми даде линк към лейди July-ana, много я харесвах а сега не мога да я намеря, може би си е сменила името! Реших да навесртя и старите кралици! Г А Л А все така прекрасна! Винаги ми е допадала, лицето й много не ми харесва! Гериг... дам и тя покори Подиум нова, въпреки че не ми е фаворитка! Не ми харесва много! Хайде чао от мен, че трябва да се къпя![/b]
Върнете се в началото Go down
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 25
Място,където живее : софия

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyЧет Юни 23 2011, 06:39

Оле - божке ! Вчера забравих да видя какво е ставало, ама добре че видях една снимка! Верно било атака на колонинги! С еднакви прически ( само на ЕЛЕКТРА е била по-различна, но пак със същото удължение ). Я сега, че и с еднакви очи ако не се слъжа от ляво и устите съвпадат! Мале - мале!
Тането - абе сега ми мяза на кукла барби! В което няма нищо лошо! Хайде днес добре изглежда, като куклите на сестра ми! Ама седях гледах я и нещо ми стърчи и накрая разбрах Дамите на подиума - Page 2 1567703396 . Каква работа има тоя корсет там? Но въпреки всичко ми е малко пусто и празно!
Мацата - мацоооу! Тъй викам на една съученичка! Ма не прилича на тебе.... Абе не ми харесваш и толкова! Косата не ме кефи, блузата под якето!
ЕЛЕКТРА - супер си! Но комент! Пърфект!
Върнете се в началото Go down
andromeda
Новак
Новак
andromeda


Брой мнения : 49
Дата на регистрация : 12.06.2011
Възраст : 33
Място,където живее : софия

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyПет Юли 08 2011, 01:32

повечето са хубави но има моменти в които гледаме клоуни
Върнете се в началото Go down
July
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
July


Брой мнения : 222
Дата на регистрация : 25.03.2011

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyНед Юли 10 2011, 00:17

ГРОЗНИИИ КОПИРВАЧКИИИ!!!
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyНед Юли 24 2011, 12:52

Бина-хубава е,но и трябва мало промяна.
DaLLiLa-прекрасна,полата трябва да е в друг цвят.
киара66-много красива,няма нужда от промяна.


Върнете се в началото Go down
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 25
Място,където живее : софия

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyПон Сеп 12 2011, 14:24

Такам, такам, днес горе/долу подиума има вид, затова ще коментирам:
Аннвр- много харесвам тоалетите й! Заслужава да е на подиума! Тоалетът и цветово и стилово е прекрасен!
Мариниан - честно да си кажа не я харесвам много , но днешният тоалет се ядва! Май само обувките не ми харесват! Но пък иначе е много добре!
АРТЕМИДА - Много добри тоалети прави! Много ми харесва, напомня ми за края на лятото но все пак ми харесва!
Върнете се в началото Go down
Сирена
Администратор
Администратор
Сирена


Брой мнения : 326
Дата на регистрация : 04.04.2011
Възраст : 26
Място,където живее : Варна

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyВто Дек 27 2011, 12:38

Искам в последствие да помоля всички Потребители да изказват мнението си, като коментират КОНКРЕТНО дамите, които са на подиума в момента!
Върнете се в началото Go down
super_saldur97
Новак
Новак
super_saldur97


Брой мнения : 17
Дата на регистрация : 06.01.2012

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyПет Яну 06 2012, 11:27

GROOOOZNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyСъб Яну 07 2012, 21:21

super_saldur97 написа:
GROOOOZNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Здравейте!
Моля да се съобразявате,какво пишете.Първо защото в форума е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО писането на кирилица,а също така,че обиждате кралиците! Имайте предвид,че щом са стигнали до подиума има за какво и такова държание няма да позволя за напред! Считайте се за предупредена!
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
♫♫♫SsSillvMusic♫♫♫
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
♫♫♫SsSillvMusic♫♫♫


Брой мнения : 158
Дата на регистрация : 18.03.2011

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyСъб Яну 07 2012, 23:00

Хм, сегашните кралички ще ги коментирам общо, защото нямам хубави коментари към никоя. Ами първата и преди сме я срещали..не ми допада.. много някакво такова.. пак диамантени тоалети, явно това им е целта ли, не знамм... после другата - много ми е шарен тоалета, нищо не се връзва адски грозен тоалет и натруфен ми изглежда.. третата - без коментар *повръщане*
Върнете се в началото Go down
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyСъб Яну 07 2012, 23:04

Добър вечер!
sisito-А вие прочетохте ли,поста ми точно над вашия?
Ще ви помоля,за малко по деликатно държание към кралиците и да давате точни и ясни аргументи,защо смятате,че ви допадат или обратното.
Следващата една такава проява в темата,НЯМА да остане безнаказана!
Лека вечер!
Върнете се в началото Go down
nanata99
Срамежливко
Срамежливко
nanata99


Брой мнения : 138
Дата на регистрация : 26.02.2011
Възраст : 63
Място,където живее : суфийску

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyСъб Фев 04 2012, 09:49

След като идиотката Хилари4 затвори най-важната за мен тема в официалния форум и няма къде да си изразяваме мнението за куричките които се качват из подиумите реших да го направя тук...

ПОДИУМ
1. Ladymimcho - претруфено, нищо не виждано до сега,
2.Skyless - Отново нищо не виждано до сега, семпло, липса на аксесоари...
3.Love_me1988 - ето това вече е Кралица..предизвикателно, оригинално облекло.. единствено обувките не ми допадат, но това не е фатално...

FTV Подиум изчезна ли? Сега забелязвам..
Върнете се в началото Go down
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyСъб Фев 04 2012, 11:52

Здравейте!
Раздела ни е мой,но ще си позволя аз да напиша.
nanata99-Ама наистина взе да ми писва да се занимавам.Няма да търпя,подобно отношение за членове на екипа от другия форум,както и за Хилари.За затварянето на онази тема си бяхте виновни вие,защото трябва да се научите да си държите ръцете далече от тези клавиатури,в някои случай.
Тъй като това не ви е първото провинение,Ви наказвам с 48 часа бан,за грубо отношение и обиди!

ПС:Извинявай Сирена!

Лек ден!
Върнете се в началото Go down
BuBaTa
Срамежливко
Срамежливко
BuBaTa


Брой мнения : 121
Дата на регистрация : 23.02.2011

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyСря Апр 11 2012, 10:05

А С Т Е Р И - уникалнааа!!!! Много цветна и свежа.... тя най-много блести на подиума! Нямам думи просто! Всичко и е съчетано простоо YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES

Samarra - харесва ми тоалета, хубав е..

РОБЕРТА - не ме кефи..тя ени къси панталони, сутиен, микрофон и т'ва и е то тоалета..

Върнете се в началото Go down
Mary-Margareth
Новак
Новак
Mary-Margareth


Брой мнения : 30
Дата на регистрация : 25.03.2011

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyСря Апр 11 2012, 15:19

Единствено Hokrata ми прави добро впечатление. Другите две госпожици, няма да влизам в спор да ги коментирам сега.
Върнете се в началото Go down
Lady_Mim4y
Модератор
Модератор
Lady_Mim4y


Брой мнения : 143
Дата на регистрация : 11.04.2012
Възраст : 26

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyЧет Апр 12 2012, 19:09

След промяната се надявам да видим горе само истински кралици :)
1. Hokrata - браво мила :) добре си ти тази седмица да спасиш подиума ! Давай в същия дух Дамите на подиума - Page 2 2443975900

2. РОБЕРТА_ - мила наистина ли мислиш , че си за там !? Осъзнай се махни тази обица и сложи нещо ново ! Забелязах , че въртиш едни и същи неща ;)

3. Alatea - за сега не показваш нищо кой знае какво , но се надявам в следващите седмици да покажеш !! Успех :)
Върнете се в началото Go down
Lady_Mim4y
Модератор
Модератор
Lady_Mim4y


Брой мнения : 143
Дата на регистрация : 11.04.2012
Възраст : 26

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyНед Апр 15 2012, 21:08

Hokrata - Страхотни тоалети показваш мила . Днешната ти визия ми допада много . Дамите на подиума - Page 2 22722
РОБЕРТА_ - Хубаво е , че смени малко ролките , защото въртеше едни и същи ! Но какво да кажа освен - ГОТОВ ТОАЛЕТ ! Мисля че ти е доста рано за подиума ! Дамите на подиума - Page 2 927677
Alatea - Хубаво е , че поне експериментираш ! Днешната ти визия представлява (поне през моите очи) една диамантена рокля със аксесоари по нея , но все пак ми харесва горе-долу . Дамите на подиума - Page 2 124630516
Върнете се в началото Go down
kateto_12
Новак
Новак
kateto_12


Брой мнения : 28
Дата на регистрация : 29.04.2012
Възраст : 26
Място,където живее : ПерниК

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyНед Апр 29 2012, 18:50

Мн. от лейдите не са достойни за подиума и се качват там само и благодарение на линкове..
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyНед Апр 29 2012, 21:30

Добър вечер! girlpinkglasses

ххх25 - Прекрасна браво, мила girlpinkglasses ! Изпипано до последния детайл. Прическата е на шест, лицето също!

anieli - имаш много грешки в бижутата

Hakrata - Прекрасна. Цветовете, които си използвала са прекрасни. Обожавам комбинацията на черно с розово. Страхотно изпълнение и днес! girlpinkglasses


FTV Подиум

bmt - Горната част е натруфена, а долната не. Тази грешка е сериозна. Обувки с яке?!Дебела блуза и клинче с голи крака. Чантата е напълно неподходяща. Би било добре да добавиш някакви бижута, защото иначе ми изглежда много празен тоалета ти!

лейлааа_ - the best. Прекрасна е. Чудесен тоалет от където и да го погледна. Нежно и сияйно лице, прическа и удължение. Просто си perfect girlpinkglasses

samarra_ - Прекрасен и нежен тоалет. Забележката ми е само да смениш прическата и да махнеш удължението, диадемата също! Прекрасен тоалет, както и всеки друг! girlpinkglasses

Хубава вечер, дами. Успешен, утрешен ден с много усмивки! Дамите на подиума - Page 2 Kiss
Върнете се в началото Go down
Lady_Mim4y
Модератор
Модератор
Lady_Mim4y


Брой мнения : 143
Дата на регистрация : 11.04.2012
Възраст : 26

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyПон Апр 30 2012, 11:35

Здравейте ,
Xxx25 - много хубави тоалети Дамите на подиума - Page 2 22722
anieli - правиш хубави тоалети , но грима не ми харесва .
Hokrata - за теб какво да кажа прекрасна си както винаги !! Дамите на подиума - Page 2 2712250605
Приятен ден Дамите на подиума - Page 2 188410
Върнете се в началото Go down
sladyr4e_gabi97
Новак
Новак
sladyr4e_gabi97


Брой мнения : 22
Дата на регистрация : 30.04.2012
Място,където живее : Плевен

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyПон Апр 30 2012, 13:49

Xxx25-много симпатично тоалетче.. в топли и нежни цветове.. love

anieli-виждам,че се стараеш..това е най-важното.. може би аксесоарите /обеци,гердан,гривна и пръстен/ да са от един вид.. girlpinkglasses

Hokrata-много нежен тоалет..цветово е супер.. give_rose1

Bmt-мисля,че е време вече да се преоблечеш... иначе тоалетът е сладък..

лейлааа_- бих сменила само обувките,иначе е супер :P

Samarra_-като истинска принцеса си..всичко от тоалета много ми допада..

Лек ден на всички! baloni
Върнете се в началото Go down
А Н Д Р Е А
Новак
Новак
А Н Д Р Е А


Брой мнения : 5
Дата на регистрация : 15.08.2013

Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 EmptyПон Авг 19 2013, 16:46

На подиума не се качват дами които заслужават.Сега го гледам, гледам тоз подиум и като го видях в какво се е превърнал не можах да повярвам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дамите на подиума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дамите на подиума   Дамите на подиума - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дамите на подиума
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Протеста на дамите от подиума
» Как да се кача на подиума?
» Топ20 на ПОДИУМА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: За играта Лейди Попюлър :: Коментари, клюки, критики-
Идете на: