Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...?

Go down 
+11
♫♫♫SsSillvMusic♫♫♫
Чанта ЕксДи xD
ivche_to
Алекс
Сирена
картина
SkyNews
Ocean fairy
SELENA
Марти
^^Вики Донован^^
15 posters

Гласувате ли негативно?
 1.Не.
 2.Много рядко.
 3.Да.
 4.Друг отговор (опишете какъв в темата).
Вижте резултатите
АвторСъобщение
^^Вики Донован^^
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
^^Вики Донован^^


Брой мнения : 327
Дата на регистрация : 03.03.2011

Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? Empty
ПисанеЗаглавие: Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...?   Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? EmptyПет Мар 18 2011, 18:10

Тук може да пишеште, дали и кога гласувате негативно.Според вас това начин за избиване на комплекси ли е? По какви критерий оценявате дадена кукла.
Дали е правилно когато загубите дуел със залога да дадете минус на дадена госпожица. Съществува ли въобще в играта градивната критика.

------------------------------------------------
------------------------------------------------
Аз например рядко гласувам негативно,когато куклата няма никакъв стил.Гласуването след загубен дуел никога не съм го правила.Преди оценявах лейдитата според тяхното облекло,грим,апартамент,но вече почти нямам време за това.
Градивната критика...едно момиче веднъж ми написа какво не харесва точно в мен и се пооправих,но често получавам коментари от сорта на ,,много си грозна ма'' ,никой не е заслужил такава обида защото някой желае да си избие комплексите.


Последната промяна е направена от g.belcheva на Съб Мар 19 2011, 11:00; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 25
Място,където живее : софия

Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...?   Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? EmptyПет Мар 18 2011, 18:50

Почти никога не гласувам негативно винаги на макс просто така ми идва да гласувам позитивно на всички, въпреки че понякога давам положителен вот и пиша на лейдито какво не ми е харесало.
Върнете се в началото Go down
^^Вики Донован^^
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
^^Вики Донован^^


Брой мнения : 327
Дата на регистрация : 03.03.2011

Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...?   Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? EmptyНед Мар 20 2011, 13:03

И аз гласувам позинтивно повечето пъти и когато съм в настроение,напишат ли ми обида получават минус две.
Върнете се в началото Go down
SELENA
Новак
Новак
avatar


Брой мнения : 23
Дата на регистрация : 14.03.2011

Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...?   Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? EmptyНед Мар 20 2011, 16:12

аз гласувам само ако трябва за някоя цел или постижение и то само положително
Върнете се в началото Go down
Ocean fairy
Новак
Новак
Ocean fairy


Брой мнения : 12
Дата на регистрация : 21.03.2011

Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...?   Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? EmptyПон Мар 21 2011, 23:41

Доста има да се говори по тази тема.Има някой злобни лейдита които дават отрицателни оценки за да се избият комплекса защото не могат да понесат факта че някой е по кадърен от тях или защото някой им е дал от чисто пирятелско чувсто съвет но те не могат да го приемат и мислят че въпросния човек ги напада и веднага му намаляват рейтинга и почват да го псуват като някакви селянки с извинение.По-голямата част от момичета давата положителни оценки само за да се подмазат на някой или защото очакват въпросния човек да им отвърне с същото даже понякога след като са му гласували си просят рейтинг което е доста гнусно според мен.Не гледат обективно а гласуват все положително защото имат изгода и то огромна.Аз гласувам обективно да си призная случвало ми се е да дам отрицателни оценки но е рядкост обекновено са хора които са направили лейдито си като някакъв клоун просто на такъв човек няма как да дам максимална оценка защото не го заслужава няма грам стил и усет.
Върнете се в началото Go down
SkyNews
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
SkyNews


Брой мнения : 266
Дата на регистрация : 31.03.2011
Възраст : 37
Място,където живее : София

Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...?   Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? EmptyЧет Мар 31 2011, 18:44

Давам отрицателен вот, само ако лейдито не ми харесва. Може и да ме е обидило, но ще му дам положителен вот, ако е облечено добре.
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net/
????
Гост
avatar



Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...?   Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? EmptyПет Май 06 2011, 23:59

SkyNews написа:
Давам отрицателен вот, само ако лейдито не ми харесва. Може и да ме е обидило, но ще му дам положителен вот, ако е облечено добре.
Върнете се в началото Go down
картина
Новак
Новак
картина


Брой мнения : 17
Дата на регистрация : 06.06.2011
Възраст : 50
Място,където живее : Варна

Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...?   Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? EmptyПон Юни 06 2011, 13:11

Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? 885177 Много рядко гласувам негативно.
Върнете се в началото Go down
Сирена
Администратор
Администратор
Сирена


Брой мнения : 326
Дата на регистрация : 04.04.2011
Възраст : 26
Място,където живее : Варна

Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...?   Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? EmptyПет Юли 08 2011, 15:00

Очаквам отговори по темата до 1 седмица, в противен случай заключвам, поради липса на интерес.
Върнете се в началото Go down
Алекс
Срамежливко
Срамежливко
Алекс


Брой мнения : 66
Дата на регистрация : 20.05.2011

Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...?   Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? EmptyПон Юли 11 2011, 20:56

Много рядко се случва да сваля рейтинга на някоя. Някои се правят на маймуни и слагат половината си дрехи отгоре лейдито и става ужасно грозно,но понякога има подобни ,но знам че ще се променят с времето и давам макс.
Върнете се в началото Go down
ivche_to
Срамежливко
Срамежливко
ivche_to


Брой мнения : 61
Дата на регистрация : 20.07.2011

Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...?   Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? EmptyСря Юли 20 2011, 10:43

Гост написа:
SkyNews написа:
Давам отрицателен вот, само ако лейдито не ми харесва. Може и да ме е обидило, но ще му дам положителен вот, ако е облечено добре.
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...?   Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? EmptyНед Юли 24 2011, 13:03

Много рядко-почти не гласувам негативно.
Върнете се в началото Go down
Чанта ЕксДи xD
Срамежливко
Срамежливко
Чанта ЕксДи xD


Брой мнения : 118
Дата на регистрация : 17.05.2011
Възраст : 35
Място,където живее : Варна

Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...?   Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? EmptyЧет Яну 05 2012, 21:29

Аз пък не си поплювам и казвам каквото мисля! Всяка незаслужена златарка (ако ме разбирате) е получила мнението ми. Не мисля, че трябва да се подмазвам или нещо подобно. Като е грозно лейдито му го казвам.
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net/profile?mode=editprofile&a
♫♫♫SsSillvMusic♫♫♫
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
♫♫♫SsSillvMusic♫♫♫


Брой мнения : 158
Дата на регистрация : 18.03.2011

Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...?   Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? EmptyСъб Яну 07 2012, 23:33

Чанта ЕксДи xD написа:
Аз пък не си поплювам и казвам каквото мисля! Всяка незаслужена златарка (ако ме разбирате) е получила мнението ми. Не мисля, че трябва да се подмазвам или нещо подобно. Като е грозно лейдито му го казвам.
+1
Върнете се в началото Go down
Lady_Mim4y
Модератор
Модератор
Lady_Mim4y


Брой мнения : 143
Дата на регистрация : 11.04.2012
Възраст : 26

Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...?   Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? EmptyЧет Апр 12 2012, 19:58

Добър вечер ,
Понеже темата е не активна ви давам срок от 2седмици , след което темата се заключва и отива в "кошче" .
Поздрави . Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? 2443975900
Върнете се в началото Go down
Jake Gyllenhaal
Администратор
Администратор
Jake Gyllenhaal


Брой мнения : 234
Дата на регистрация : 13.04.2012
Място,където живее : гр. Дупница

Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...?   Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? EmptyСъб Апр 14 2012, 17:47

Рядко свалям рейтинг- само в краен случай, когато куклата няма никакъв усет за стил(аз гласувам доста рядко). След като сваля рейтинга пиша коментар, без никакъв страх, че ще ме упрекват, в който описвам причината, заради която съм свалила рейнтинга. Винаги при гласуването си съм била безпристрастна! Не съм гласувала на сляпо. Винаги първо гледам куклата и след това давам съответната оценка! След добавянето на втория подиум, гласувам и за двата с един и същ рейтинг...


Последната промяна е направена от The woman1 на Сря Юли 04 2012, 15:37; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net
Кристиян
Новак
Новак
Кристиян


Брой мнения : 2
Дата на регистрация : 30.04.2012

Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...?   Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? EmptyПон Апр 30 2012, 15:33

Да гласувам негативно за грозните лейдита или тези, който спамят Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? 250993
Върнете се в началото Go down
Михаела
Новак
Новак
Михаела


Брой мнения : 19
Дата на регистрация : 12.06.2012
Възраст : 27
Място,където живее : Русе

Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...?   Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? EmptyСъб Ное 03 2012, 14:14

Съгласна съм с всички ви, но нещото което ме кара да гласувам негативно са спамовете и грубите коментари иначе дори да е с грозни дрехи, аз я подкрепям.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...?   Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Негативните вотове и коментари,начин за избиване на комплекси или...?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Коментари за Pink Cookie
» Коментари за Великденската игра
» коментари по магазина "Promgirl"
» Коментари относно колекцията "Ден на жената"
» Коментари за колекцията "Пролетна Илюзия"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: За играта Лейди Попюлър :: Lady Popular-
Идете на: