Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Lady Popular - безплатни диаманти!

Go down 
+27
jacki
ioana_1992
Chiby
barbie_girl__
dani_dark_shadow
mimzi_55
MEDUSA
viki00_vbox7
_bubeto_
lady_pisito
Anny*
pokahontas9
Melissa
SELENA
presi.99
_ninadobrev_
denislava_78
krisity_sweety
macetooo91
^^Вики Донован^^
Unique
SimonChetyY_
vaan4etyy_97
Ванеса
krustewa98
Марти
Т Е М И Д А
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
lady_pisito
Новак
Новак
lady_pisito


Брой мнения : 2
Дата на регистрация : 26.03.2011

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyСъб Мар 26 2011, 12:36

аз се нуждая от диаманти и помагам с дуелите Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 2214837050 ладу : Lady_pisito

Сирена : От колко диамантu?! Господи, мнението на Руут Администратора е един пост над Вашия! Никой ли не чете!!!
Сирена: От 200 или 100


Последната промяна е направена от lady_pisito на Пон Мар 28 2011, 18:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Т Е М И Д А
Богиня на правосъдието
Богиня на правосъдието
Т Е М И Д А


Брой мнения : 481
Дата на регистрация : 24.12.2010
Възраст : 28
Място,където живее : добрич

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyПон Мар 28 2011, 08:42

Джейн написа:
Джейн написа:
Дами, дами! Карате ме за втори път да предупреждавам... Ако имате нужда от диаманти или искате да помогнете с такива, моля САМО тогава пишете в темата. Има си тема за доларите. Ако иксате да Ви се помогне с диаманти ето как трябва да изглежда мнението Ви :

1.Име на лейдито : barbiepink234
2.Колко диаманта Ви трябват : 220
3.Код и номер : (тук напишете кода и номера, на който искате да се изпрати СМС-а.)

Ето тази информация трябва да въведете в темата. Мнения без тази информация ще бъдат изтривани, с цел предотвратяване на спама. Не е задължително да въведете само кода и номера за диамантите. Ако някой иска да Ви помогне да Ви напише ЛС.

Някой случайно да прочете това? Ами явно не. Доста странно, защото е предпоследното мнение на предната страница... Ще има БАН за следващ спам пост или за мнение, което не отговаря на цитираното по-горе!!!

Момичета, не знам вече с колко шарени и големи букви да го напиша!!! Трия мнението над моето, за да не се налага БАН!!! Тя си знае коя е. Като й трябва да напише ново мнение с изискванията!!! Ако не спази изискванията ще получи БАН! Това се отнася за всички след моя пост!!! Няма да правя компромиси!!!
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net
_bubeto_
Новак
Новак
_bubeto_


Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 30.03.2011

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyСря Мар 30 2011, 07:51

Moля ви трябват ми диамати ако някой иска да ми помогне
1.Име на лейдито : Rikkkkiiiii
2.Колко диаманта Ви трябват : 220
3.Код и номер : код
MAD115M286572
номер 1972

Джейн : Не пишете с цветни букви!
Върнете се в началото Go down
viki00_vbox7
Новак
Новак
viki00_vbox7


Брой мнения : 2
Дата на регистрация : 30.03.2011

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyСря Мар 30 2011, 08:25

име на лейдито: viki00_vbox7
брой на диамантите: 400
код и номер: не ми дават да пращам СМСи за следващите месеци .. наказана съмм ..

Джейн : Не спамете в темата! Дайте си кода за диамантите! Пише го в "Банка"... Как да изпратим СМС-и... На кого, на кой номер... с какъв код?!
Върнете се в началото Go down
Ванеса
Срамежливко
Срамежливко
Ванеса


Брой мнения : 56
Дата на регистрация : 01.03.2011
Място,където живее : -

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyСря Мар 30 2011, 09:33

viki00_vbox7 написа:
име на лейдито: viki00_vbox7
брой на диамантите: 400
код и номер: не ми дават да пращам СМСи за следващите месеци .. наказана съмм ..

Добре ние как да разберем кода на който трябва да пратим смс?!Моля ви се за пореден път,сигурно има три примера за това как трябва да изглежда поста ви!!!
Върнете се в началото Go down
viki00_vbox7
Новак
Новак
viki00_vbox7


Брой мнения : 2
Дата на регистрация : 30.03.2011

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyСря Мар 30 2011, 17:36

намерих г0 .. ет0 .. мерси много !

име на лейдито: viki00_vbox7
брой на диамантите: 220
код: MAD115M1137643
номер: 1972 .. още милион пъти ви благодаря че ми обяснихте .. във доста форуми влизах но при вас .. мерси !!! Извинете ме че спамих но незнамех как .. мерси още веднъж !!!
Върнете се в началото Go down
_ninadobrev_
Новак
Новак
_ninadobrev_


Брой мнения : 3
Дата на регистрация : 19.03.2011

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyСря Мар 30 2011, 19:11

1.Име на лейдито : _ninadobrev_
2.Колко диаманта Ви трябват : 220
3.Код и номер : MAD115M866197
номер-1972
Благодаря предварително на тези,които ще решат да ми помогнат (:
Върнете се в началото Go down
Anny*
Новак
Новак
Anny*


Брой мнения : 5
Дата на регистрация : 19.03.2011

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyСъб Апр 02 2011, 10:06

Име на Лейдито : Aaannnyyy
Нужни диаманти : 220
Код: MAD115M974121
Номер: 1972

Благодаря предварително!!! :)
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyСъб Апр 02 2011, 14:07

Момичета, така като гледам никой не иска да дава диаманти... Всеки иска... Аз се чудя дали да не сложа ключ на темата... Ще изчакам още 1 седмица. Ако няма никой желаещ да даде диаманти, ключенцето ще посети темата.
Върнете се в началото Go down
MEDUSA
Новак
Новак
MEDUSA


Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 02.04.2011
Възраст : 27
Място,където живее : Жеравна,България

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyСъб Апр 02 2011, 14:26

Име на Лейдито : Sophie trymper
Нужни диаманти : 220
Код: MAD115M1133108
Номер: 1972

Благодаря предварително!!!

Само да кажа,че това е на една фр лейдито,не е мойто и сиг ще си поискам още за моето :)
Върнете се в началото Go down
http://www.pami-sims2-site.dir.bg
mimzi_55
Новак
Новак
mimzi_55


Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 06.04.2011

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: аз наистина се нуждая от диаманти и ще ти дам кодаси и колкото искаш доели кода ми е :0879434598   Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyСря Апр 06 2011, 15:00

Джейн написа:
Темата е полезна, но не мисля, че някой ще се съгласи... Но има и мили лейдита, които може би биха искали. Ще оставя темата, но ако до 2 седмици никой не е писал нищо слагам Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 309838

Мнението Ви трябва да съдържа,определена информация,коята адмисистратора е определил по - горе.А Вие цитирате Джейн.От заглавието на поста Ви трябва да се разбира кодът Ви,но там пише мобилния Ви номер!Трябва да напишете кодът на вашето лейди за поръчване на диаманти(Пример - MAD...).

МОЛЯ ДА СЕ СПРЕ СПАМА В ТЕМАТА!



Джейн : Нещо не Ви разбирам мнението... Каква Джейн, какви мобилни номера?! Аз съм Джейн, тази която цитирахте... Аз не съм давала никакъв код, а предупреждавам какви трябва да са постовете на Потребителите!
Също така : НЕ ПИШЕТЕ ЦВЕТНО! Променила съм Ви мнението!
Върнете се в началото Go down
dani_dark_shadow
Новак
Новак
dani_dark_shadow


Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 07.04.2011

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: simona_kinova   Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyЧет Апр 07 2011, 17:51

Аз съм навита но не си давам кода
лейдито ми е simona_kinova
ако искаш дуели имаш ги а аз искам поне 250 диаманта

Е как да Ви пратят диаманти без код? Администраторката по - горе е описала,какво по - точно трябва да съдържа постът Ви.
Върнете се в началото Go down
Т Е М И Д А
Богиня на правосъдието
Богиня на правосъдието
Т Е М И Д А


Брой мнения : 481
Дата на регистрация : 24.12.2010
Възраст : 28
Място,където живее : добрич

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyПет Апр 08 2011, 11:10

Отключвам темата. Не искам спам постове! Ако видя такива веднага наказвам човекът, който ги е написал или поне ще го предупредя. Ако нямате подобно информация в поста си, веднага ще го изтрия :

1.Име на лейдито : barbiepink234 (примерно)
2.Колко диаманта Ви трябват : 220 (примерно)
3.Код и номер : (тук напишете кода и номера, на който искате да се изпрати СМС-а.)

Ето
тази информация трябва да въведете в темата. Мнения без тази информация
ще бъдат изтривани, с цел предотвратяване на спама. Не е задължително
да въведете само кода и номера за диамантите. Ако някой иска да Ви
помогне да Ви напише ЛС.
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net
barbie_girl__
Новак
Новак
barbie_girl__


Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 14.04.2011

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyСъб Апр 16 2011, 10:43

1.Име на лейдито :Spesial
2.Колко диаманта Ви трябват :100
3.Код и номер :Изпратете SMS с текст
MAD115M453079
на кратък номер
1972
Много благодаря предварително ще помогна с дуели минимум:200дуела
Върнете се в началото Go down
Chiby
Новак
Новак
Chiby


Брой мнения : 3
Дата на регистрация : 16.04.2011

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyСъб Апр 16 2011, 11:42

1.Име на лейдито : Sabityy_12
2.Колко диаманта Ви трябват : 100 , или ако няма проблем двеста.
3.Код и номер : Код : - MAD115M14174 /този е за 200/ Код :MAD115M14174/този е за 100/ Номер: 1972
Ще помогна с колкото дуела искате. Мерси предварително (за диамантите).
Ако има навити ,да пратят ЛС за да им помогна с дуели или нещо.
Моите данни са:
1.Име на лейдито : Sabityy_12
2.Колко диаманта Ви трябват : 100 , или ако няма проблем двеста.
3.Код и номер : Код : - MAD115M14174 /този е за 200/ Код :MAD115M14174/този е за 100/ Номер: 1972


Последната промяна е направена от Chiby на Пон Апр 18 2011, 18:58; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ioana_1992
Новак
Новак
ioana_1992


Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 17.04.2011

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyНед Апр 17 2011, 10:33

Ana написа:
Кой иска безплатни диаманти? А кой иска да му ги даде? Тук може да влизат по-бедните лейдита, които имат нужда от пари или диаманти Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 188410 Аз мога да пратя за 100 диаманта, за който иска сега Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 188410 Ако ми помогнете малко с дуелите Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 188410
Дайте си кода! Ако искате и други лейдита, които искат да помогнат да пишат тук или които търсят помощ.

П.С Незнаех кде да сложа темата и я сложих тука.
Ана ще ти помогна за дуелите моля те прати ми диаманти Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 613749
Върнете се в началото Go down
jacki
Срамежливко
Срамежливко
jacki


Брой мнения : 66
Дата на регистрация : 17.04.2011
Възраст : 29
Място,където живее : Велико Търново

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyНед Апр 17 2011, 10:38

И на мен ми трябват диаманти,то на кого не му трябват,който праща да ми пише лично съобщение в играта.Лейдито ми се казва Mandz
Върнете се в началото Go down
darzyzka
Новак
Новак
darzyzka


Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 17.04.2011

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyНед Апр 17 2011, 16:15

На мен ми трябват 400 диаманта.
Кода ми е MAD115M898560
Лейдито ми е Dariq2 (всъщност е Sladka_dariq но ми я откраднаха и вече се грижа за това)
Ще помогна с колкото искате дуели но когато стана на 5 ниво чее...
Върнете се в началото Go down
hrisi_SSS
Новак
Новак
hrisi_SSS


Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 17.04.2011

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyНед Апр 17 2011, 17:06

na men mi trqbvat 200 diamanta za tui ako moje6 plz molq Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 800830 Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 74139 plz LEYDIT0 ME ;hrisi_weee
Поста Ви не съдуржа нужната информация,а и е на латиница! Не може да пишете цветно!
Върнете се в началото Go down
Chiby
Новак
Новак
Chiby


Брой мнения : 3
Дата на регистрация : 16.04.2011

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyПон Апр 18 2011, 18:55

Ana написа:
Кой иска безплатни диаманти? А кой иска да му ги даде? Тук може да влизат по-бедните лейдита, които имат нужда от пари или диаманти :) Аз мога да пратя за 100 диаманта, за който иска сега :) Ако ми помогнете малко с дуелите :)
Дайте си кода! Ако искате и други лейдита, които искат да помогнат да пишат тук или които търсят помощ.

П.С Незнаех кде да сложа темата и я сложих тука.
Моляте прати ми .. Ще ти помогна с каквото избереш ти ..Неискам да ти се моля , но ти казвам че има много нуждаещи се и аз съм от тях ,, Както искаш аз уважавам тове , че пращаш смс за някой друг не би го направил.Уважавам те..:)
1.Име на лейдито : Sabityy_12
2.Колко диаманта Ви трябват : 100 , или ако няма проблем двеста.
3.Код и номер : Код : - MAD115M14174 /този е за 200/ Код :MAD115M14174/този е за 100/ Номер: 1972
Върнете се в началото Go down
anito_baby
Новак
Новак
anito_baby


Брой мнения : 2
Дата на регистрация : 19.04.2011

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyВто Апр 19 2011, 14:16

Моля ви много ми трябват диаманти Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 613749 Име на лейдито: lolita_lolita_962Диаманти ми пратете колкото ви си решите. Ще ви дам колкото поискате дуели моля виLady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 613749
Цена: 2.40 BGN ,
Кредити: 100
Изпратете SMS с текст
MAD115M851508

на кратък номер
1931
(GLOBUL, MTEL, VIVATEL)
* с включен ДДС във всички пакети.




Цена: 4.80 BGN ,
Кредити: 220
Изпратете SMS с текст
MAD115M851508
на кратък номер
1972
(GLOBUL, MTEL, VIVATEL)
* с включен ДДС във всички пакети.
Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 613749


Джейн : Не пишете цветно и не редактирайте моето предупреждение Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 2214837050



Последната промяна е направена от anito_baby на Вто Апр 19 2011, 21:49; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Т Е М И Д А
Богиня на правосъдието
Богиня на правосъдието
Т Е М И Д А


Брой мнения : 481
Дата на регистрация : 24.12.2010
Възраст : 28
Място,където живее : добрич

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyВто Апр 19 2011, 16:02

Отключих темата и отново същото! Колкото и да пишете мисля, че никой няма да ви даде... особено пък Аna - казвам на тези, които са я цитирали...Не искам спам вътре в темата и ще наказвам и трия всички спам постове!
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net
anito_baby
Новак
Новак
anito_baby


Брой мнения : 2
Дата на регистрация : 19.04.2011

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyВто Апр 19 2011, 21:47

ЗА ТЕБЕ ВСИЧКО Е СПАМ !! ОТ ТЕБЕ СЕ ЧУВА САМО : НЕ МОЖЕ ТОВА , НЕ МОЖЕ ОНОВА , ОЩЕ МАЛКО И ВСИЧКО ЩЕ Е ЗАБРАНЕНО.. ДА , НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРИКАЗВАТ ГЛУПОСТИ , АМА ТИ ПРЕКАЛЯВАШ ..ОЩЕ МАЛКО И НЕ ЗНАМ КОЙ ЩЕ ВИ СТОИ В ЗАДРЪСТЕНИЯ ФОРУМ .. АА.. И КАТО НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПИШЕ ЦВЕТНО ЗАЩО ИМА ТАКАВА ОПЦИЯ , КАТО НЕ МОЖЕ ИЗТРИЙ ОПЦИЯТА ЗА ЦВЕТА .. СЪЩО ТАКА МЕ ДРАЗНИ ТОВА , ЧЕ ТИ ПИШЕШ СЪС ЦВЕТНО , НО НИЕ НЕ МОЖЕМ ТОВА Е ТЪПО..!! НЕ МИ ПУКА ДАЛИ ЩЕ МЕ БАННЕШ ЗАПОТРЕБВАЛ МИ Е ТОЯ ФОРУМ , И СЪМ СИГУРНА , ЧЕ МНОГО ХОРА СА НА МОЕТО МНЕНИЕ !!!
Джейн : Ами като ти е запотрЕбвал тоЯ профил, Земи си тръгни.... Спри да ми махаш предупрежденията, ако утре проверя и не намеря предупреждението си в мнението ти ще те банна... Защо? Сама прецени! Навъртя ги два спама... Триеш мнение на Администратор в мнението ти... абе какво да пиша още?
П.С. Аз забранявам, да! Това ми е работата - да следя за нарушения!
Върнете се в началото Go down
Т Е М И Д А
Богиня на правосъдието
Богиня на правосъдието
Т Е М И Д А


Брой мнения : 481
Дата на регистрация : 24.12.2010
Възраст : 28
Място,където живее : добрич

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyСря Апр 20 2011, 06:46

Благодаря за искреното мнение. НО - във форума НЕ Е забранено всичко. Главно се забранява да се спами и да се обижда. Кой би влизал във форум, в който ще го обиждат и в който няма да се спазва предназначението на тази тема?

А, сега за цветното писане - Аз съм Администратор. И... Няма опция, с която да изтрия вашата опция... Между другото - като си толкова смела защо пишеш в "задръстения" форум? Хайде, отиди при АСТРЕЯ и Elle, та пиши в техния форум, че не им харесваш правилата, защото техните са същите, но са много по-ограничени от нашите...
И като си толкова искрена и невинна, защо влизаш в тази тема, бе мила? Аз съм Администратор и работата ми, както и тази на Модераторите е да следим за нарушения, затова и пишем - забранено е това, забранено е онова...

Хайде, почни и ти един форум да те видим колко можеш! Покани ме, пък да видим дали ще събереш 300 потребители, като нямаш правила, които те да спазват.
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net
SELENA
Новак
Новак
avatar


Брой мнения : 23
Дата на регистрация : 14.03.2011

Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 EmptyВто Апр 26 2011, 21:39

Това няма как да го счетете за спам, защото все пак е по темата:

Та, нови ми приятели, не искам да ви разбивам мечтите ама Ana e измамница. Няма да ви прати нито диаманти, нито пари.
Бяхме там, давахме й дуели, въпреки че е пределно ясно, че никой няма да прати СМС за непознат ей така, ние решихме да опитаме.
Знаеш ли, хората те изненадват всеки ден. Но не и Ana. Та, идеята ми е, НИКОЙ НЯМА ДА ПРАТИ СМС ЗА ВАС, освен ако не е по-богат
и трябва да му дадете пари в замяна, за какво са му дуели, като някой ще му ги даде безплатно.
Относно Модераторите и Администраторите, ако искате да изчистите темата от спам направо я изтрийте, метнете я в коша или каквото и да било.
Направете нова тема със заглавие "Давам пари за диаманти" или нещо подобно. Може и да е 2в1 - "Пари за диаманти, пари за дуели - тук".
Но моля ви поне изтрийте лъжливият пост, който дава на малките надежда без покритие.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Popular - безплатни диаманти!    Lady Popular - безплатни диаманти!  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Lady Popular - безплатни диаманти!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Lady Popular-безплатни диаманги
» Безплатни диаманти?!
» Целите на Lady Popular
»  Lady Land
» Lady Popular Fashion Arena- ВЪПРОСИ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче-
Идете на: