Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Купували ли сте си диаманти

Go down 
+17
kateto_12
selss_melss
July
Mrs.Devil
ivche_to
Сирена
andromeda
Алекс
dejnaa123
jacki
~Rositta.
qna_92
SELENA
^^Вики Донован^^
Марти
Ванеса
Unique
21 posters
Иди на страница : 1, 2  Next

Купували ли сте диаманти?
 Да
 Не
Вижте резултатите
АвторСъобщение
????
Гост
avatar



Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyСъб Мар 05 2011, 12:57

Е мисля че въпроса е ясен.Купували ли сте си някога диаманти?Ако е ДА колко пъти, и по какъв начин сте ги поръчвали!А ако желаете може да споделите и за какво сте ги похарчили(най-хубавата част)! Купували ли сте си диаманти 188410 Купували ли сте си диаманти 188410 Купували ли сте си диаманти 188410
Върнете се в началото Go down
Unique
Срамежливко
Срамежливко
Unique


Брой мнения : 92
Дата на регистрация : 05.03.2011
Възраст : 28
Място,където живее : Страната на чудесата

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyСъб Мар 05 2011, 13:17

Много пъти съм мислила да си купя ли, но съм се отказвала. Цените са големи, а диамантите малко. Използвам диаманти, спечелени от бутика. :)
Върнете се в началото Go down
Ванеса
Срамежливко
Срамежливко
Ванеса


Брой мнения : 56
Дата на регистрация : 01.03.2011
Място,където живее : -

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyСъб Мар 05 2011, 14:26

аууу аз пратих за диаманти и вече трети ден ги няма,нямам думи...
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyСъб Мар 05 2011, 14:28

Ами пиши на админите бе миличко!Дала си си парите, а резултат НЯМА...Не може така!
Върнете се в началото Go down
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 25
Място,където живее : софия

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyСъб Мар 05 2011, 14:31

Аз си бях купила диаманти, но...свършиха.
Върнете се в началото Go down
^^Вики Донован^^
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
^^Вики Донован^^


Брой мнения : 327
Дата на регистрация : 03.03.2011

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyПон Мар 14 2011, 07:41

Хмм,аз всеки месец мога да пускам по един смс за 4,80 и това е. Харча ги за целите - курсове,костюми и др.
Пускала съм си смс общо за около 50 - 60 лв.
Върнете се в началото Go down
SELENA
Новак
Новак
avatar


Брой мнения : 23
Дата на регистрация : 14.03.2011

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyПон Мар 14 2011, 09:12

Не. Но един много добър приятел е пращал за мен около 5 пъти СМС-и, нацелваше точно най-подходящите моменти, когато наистина ми трябваха. Аз лично не бих пратила.
Върнете се в началото Go down
qna_92
Новак
Новак
qna_92


Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 14.04.2011

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyЧет Апр 14 2011, 11:12

Безплатни диаманти можеш да намериш в банката раздел "получи диаманти".проверявай по често за нови оферти.Като влезеш в един от сайтовете в този раздел натисни FREE,и ти излизат оферти за напълно безплатни диаманти,просто трябва да изтеглиш и инсталираш някоя програма или да се регистрираш в някой саит,то там си пише на офертите какво трябжа да правиш.Надявам се да съм помогнала,ако някой нещо не е разбрал да ми пише съобшение на имейла qna.kostadinova@abv.bg :*
Върнете се в началото Go down
qna_92
Новак
Новак
qna_92


Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 14.04.2011

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyЧет Апр 14 2011, 11:14

Упс обърках май форума съжалявам
Върнете се в началото Go down
~Rositta.
Новак
Новак
~Rositta.


Брой мнения : 17
Дата на регистрация : 16.04.2011
Място,където живее : Сандански

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyСъб Апр 16 2011, 09:39

Аз бих казала ,че с диамантите се издържам.
Върнете се в началото Go down
jacki
Срамежливко
Срамежливко
jacki


Брой мнения : 66
Дата на регистрация : 17.04.2011
Възраст : 29
Място,където живее : Велико Търново

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyНед Апр 17 2011, 14:31

Поръчвала съм си чрез смс,но от на тати тела Купували ли сте си диаманти 559918 Той даде.
Върнете се в началото Go down
dejnaa123
Новак
Новак
dejnaa123


Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 18.05.2011

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyСря Май 18 2011, 20:26

ЗДРАВЕЙТЕ,някой ще ми помогне ли с допълнителна информация, как по-точно мога да се здобия с безплатни диаманти, защото вече ми спряха лимита за тях, а нивата как ще мина незнам?

Честно да Ви кажа не знам и не мисля,че има начин.Ако не сте минали 100 игрови дни,то при навършването им ще получите 200 диаманта,а за други методи не знам.Мнението Ви не е за ази тема,но нищо все пак сте искали да попитате.Ако някой знае нека помогне на потребителката чрез ЛС,без повече излишни мнения в темата моля!
Върнете се в началото Go down
Алекс
Срамежливко
Срамежливко
Алекс


Брой мнения : 66
Дата на регистрация : 20.05.2011

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyПет Май 20 2011, 10:52

Да.
Върнете се в началото Go down
andromeda
Новак
Новак
andromeda


Брой мнения : 49
Дата на регистрация : 12.06.2011
Възраст : 33
Място,където живее : софия

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyВто Юни 14 2011, 02:54

аз доста често си пращам диаманти но искам да разбера как от секция получи диаманти мога да ги взема не ми е много ясно нали не е на български моля за разяснение и то подробно.мерси предарително
Върнете се в началото Go down
Сирена
Администратор
Администратор
Сирена


Брой мнения : 326
Дата на регистрация : 04.04.2011
Възраст : 26
Място,където живее : Варна

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyВто Юни 14 2011, 07:48

andromeda, това не е темата, в която да питате, но все пак съм склонна да Ви дам отговор.

-В секция "Получи диаманти" се предполага да спечелите безплатно диаманти, но за тази цел трябва да се регистрирате в куп сайтове, да теглите различни програми и прочие. Е, не всичко е толкова хубаво, колкото изглежда и звучи, разбира се. "Програмите" и "сайтовете" съдържат куп вируси и ще Ви скапят компютъра, знам го от личен опит. Така че ще Ви излезе доста по-евтино просто да закупувате диаманти по нормалния начин. По-добре 20 от колкото 2 000 лв., нали?
Върнете се в началото Go down
andromeda
Новак
Новак
andromeda


Брой мнения : 49
Дата на регистрация : 12.06.2011
Възраст : 33
Място,където живее : софия

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyВто Юни 14 2011, 15:02

мерси извинявам се :)
Върнете се в началото Go down
Алекс
Срамежливко
Срамежливко
Алекс


Брой мнения : 66
Дата на регистрация : 20.05.2011

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyПон Юли 11 2011, 09:35

Толкова много диаманти бях купувала ,но вече не .
Върнете се в началото Go down
ivche_to
Срамежливко
Срамежливко
ivche_to


Брой мнения : 61
Дата на регистрация : 20.07.2011

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyСря Юли 20 2011, 11:42

да, похарчих ги за минаване на нива.
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyСря Юли 20 2011, 17:54

Да.
Върнете се в началото Go down
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyСъб Яну 07 2012, 21:57

Здравейте!
Тъй като темата е анкета,отива в раздел "Анкети".Ще помоля автора на темата да постави анкета до 24 часа.
Лека вечер!


Последната промяна е направена от Mrs.Devil на Вто Яну 10 2012, 16:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
July
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
July


Брой мнения : 222
Дата на регистрация : 25.03.2011

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyСъб Яну 07 2012, 23:15

да.аз съм и много съжалявам!!!
Върнете се в началото Go down
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyВто Яну 10 2012, 16:20

Здравейте!
Тъй като темата е анкета я премествам в раздел "Анкети".
Моля автора на темата да добави анкета,до 24 часа!
Лека вечер!
Върнете се в началото Go down
selss_melss
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
selss_melss


Брой мнения : 158
Дата на регистрация : 22.02.2011

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyПет Яну 27 2012, 19:20

Да, купувала съм, но само веднъж и то от първите по 1.20 мисля че 40 диаманта беше!
Върнете се в началото Go down
kateto_12
Новак
Новак
kateto_12


Брой мнения : 28
Дата на регистрация : 29.04.2012
Възраст : 26
Място,където живее : ПерниК

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyНед Апр 29 2012, 19:49

Малко са тези който не са!
Върнете се в началото Go down
sladyr4e_gabi97
Новак
Новак
sladyr4e_gabi97


Брой мнения : 22
Дата на регистрация : 30.04.2012
Място,където живее : Плевен

Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти EmptyПон Апр 30 2012, 14:50

да,естествено./.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Купували ли сте си диаманти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купували ли сте си диаманти   Купували ли сте си диаманти Empty

Върнете се в началото Go down
 
Купували ли сте си диаманти
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Безплатни диаманти?!
» Lady Popular - безплатни диаманти!
» Тема за всичко - постижения, цели, диаманти,критики и т.н други.......

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Забавления :: Анкети-
Идете на: