Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Трикове и съвети

Go down 
+3
Марти
Ивет
^^Вики Донован^^
7 posters
АвторСъобщение
^^Вики Донован^^
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
^^Вики Донован^^


Брой мнения : 327
Дата на регистрация : 03.03.2011

Трикове и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Трикове и съвети   Трикове и съвети EmptyСъб Мар 05 2011, 09:54

Тази тема е за малки трикове и съвети относно играта Лейди Попилар.
Например, ако имате съвети за печелене на пари и др.
Така се печелят лесно точки. : D
Първо отидете в студиото за татуировки и смете всички татуировки ,които ви е позволено да са в един ден - мисля ,че може да се правят по три смени на ден! Повторете същата процедура в салона за красота. След като сте достигнали лимита за промяна отидете на солариум и получете тен и 70 точки с него! : D
Супермаркет:
Той се зарежда на всеки 3 дни,така,че може да внимавате и издебнете ябълките.
Долари:
Може да гласувате за играта от Лични Настройки ––– > Гласуване ––––> от което получавате по 5 долара ( не съм сигурна) ,на всеки сайт,на който гласувате,а те са 6 на брой.
Върнете се в началото Go down
Ивет
Новак
Новак
Ивет


Брой мнения : 9
Дата на регистрация : 04.03.2011

Трикове и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трикове и съвети   Трикове и съвети EmptyСъб Мар 05 2011, 10:08

"Така се печелят лесно точки. : D
Първо отидете в студиото за
татуировки и смете всички татуировки ,които ви е позволено да са в един
ден - мисля ,че може да се правят по три смени на ден! Повторете същата
процедура в салона за красота. След като сте достигнали лимита за
промяна отидете на солариум и получете тен и 70 точки с него! : D"

Да, точно така. Но ето и нещо друго- правете горе-описаната промяна и тя се отчита като смяна на тен, грим, татуировка, прическа и т.н. и с нея ще спечелите още нещо- бързо и сигурно минаване на постижение! Трикове и съвети 188410 Просто с един рефреш, като смените сенките, Запазите изгледа, рефрешнете и продължите и с другите опции.

Дано съм била полезна.
ДАНИСИМА: Ако не сте част от екипа, нямате право да пишете с цветни букви.Предупреждавам Ви! cheti

Ивет: Аз пък не съм доволна. Нали целта беше да се забавляваме, а не да си държим езика зад зъбите, всеки мой пост се трие- защо?! Всеки има право да изразява мнение, а ако то не е сходно с Вашето мнение, можете да се аргументирате поне. Забранено и писането с цветни букви- ами впишете го в правилата! Няма да отнеме повече от две минутки нали?! Плюс това Джейн Ви каза (на профилактиката), да ме оставите да си пиша. Освен това, мисля, че щом Форумотион (и съм достатъяно наясно с настройките, защото имам два такива форума) Ви е дал такава идеална възможност за форматиране на текста, защо да не го правим?! Разбирам, и в моя форум е забранено писането цветно, но в работните раздели. Мисля, че съвсем не е честно спрямо нас- обикновените потребители, дори във форума на официалната версия на играта е позволено да удебеляваш или оцветяваш в черно. И тази емотиконка дето сте ми я сложили- в правилата не си е вписано. Може да го има в раздел Новини, но когато се регистрираш не гледаш темите в новини, а правилата!

И между другото... (визирам някои от модераторите Ви), когато видиш в пост на твой колега- редактирай го. Смешно е да се изреждате и да казвате, че тези преди Вас са некомпетентни. Вие сте екип, а под екип се разбира съвместна работа.

И между другото- извинявам се на Джейн за думите си, тя няма никаква вина в това.

Исках да бъда модератор... Исках да Ви докарам нови потребители, исках да бъда част от форума Ви. Уви- уби и се тръпката, пък за желанието и дума да не става.


Послепис: Никакви истински потребители няма да си донесете, особенно с този екип. Хората искат забавление, а Вие не им давате свобода, тогава за какво забавление говорим?!

Послепис: Нищо лично... това си е мнението ми и няма да бъде променено. И според законите на нашата държава, всеки има право да изказва мнение. :) Вие нямате право да триете моето, без да се аргументирате за действието си.

Лек ден от мен... ако случайно се вясна още два пъти във форума, ще ми бъде забавно да видя вероятно изтрития ми коментар. :)

П.С- Видях темата, която сте ми затворили в форум "Уроци", не знам какво и ненужното... Както и да е.


Последната промяна е направена от Ивет на Пон Мар 07 2011, 10:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
^^Вики Донован^^
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
^^Вики Донован^^


Брой мнения : 327
Дата на регистрация : 03.03.2011

Трикове и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трикове и съвети   Трикове и съвети EmptyСъб Мар 05 2011, 10:57

Дам,точно това щях да напиша и аз,имам още - содоку решител - за содокуто,пишете в гугъл содоку решител - пример - http://sudoku.fun.bg/sudoku_solver.php.
Върнете се в началото Go down
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 25
Място,където живее : софия

Трикове и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трикове и съвети   Трикове и съвети EmptyПет Мар 11 2011, 18:43

Мммм аз пък ще пусна това за тези, които не могат да играят ханойските кули : http://www.vbox7.com/play:3e946124.
Върнете се в началото Go down
van4eto_oo
Новак
Новак
van4eto_oo


Брой мнения : 2
Дата на регистрация : 20.03.2011
Възраст : 35

Трикове и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трикове и съвети   Трикове и съвети EmptyНед Мар 20 2011, 20:23

А как се минава бикове и крави?
Мнението ви не е за тази тема и в този форум се пише на КИРИЛИЦА!
Върнете се в началото Go down
Melissa
Срамежливко
Срамежливко
Melissa


Брой мнения : 70
Дата на регистрация : 02.03.2011
Възраст : 30
Място,където живее : София!

Трикове и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трикове и съвети   Трикове и съвети EmptyВто Апр 26 2011, 06:01

Знам, че не е моя работа, но ти изобщо чел ли си правилата!? Забранено е писането на латиница, човече ;) А за бикове и крави:
Прочети тук.

Върнете се в началото Go down
http://www.interesno.bulgarianforum.net
vali_pencheva
Новак
Новак
vali_pencheva


Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 23.06.2011
Възраст : 27
Място,където живее : В. Търново

Трикове и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трикове и съвети   Трикове и съвети EmptyПет Май 18 2012, 16:30

Когато участвам в конкурсите в фейзбук, как мога да разбера кои са победителите?
Върнете се в началото Go down
Jake Gyllenhaal
Администратор
Администратор
Jake Gyllenhaal


Брой мнения : 234
Дата на регистрация : 13.04.2012
Място,където живее : гр. Дупница

Трикове и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трикове и съвети   Трикове и съвети EmptyПет Май 18 2012, 17:29

Здравейте,
vali_pencheva въпросът ви не е за тази тема, затова трябваше да създадете нова. Също така това се смята за спам, за което ви предупреждавам. Но това не означава, че ще го подмина! Победителите от конкурсите във Facebook се обявяват след изтеклия срок(от 1 до 2 дни максимум след приключването). Просто трябва да потърсите в публикациите от Lady Popular. Надявам се да съм ви помогнала!
Лек ден!
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net
Sponsored content





Трикове и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трикове и съвети   Трикове и съвети Empty

Върнете се в началото Go down
 
Трикове и съвети
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: За играта Лейди Попюлър :: Въпроси и помощ за играта-
Идете на: