Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Записванe

Go down 
АвторСъобщение
????
Гост
avatar



Записванe  Empty
ПисанеЗаглавие: Записванe    Записванe  EmptyНед Фев 27 2011, 22:35

Както вече разбрахте, за да създадете списание първо трябва то да бъде одобрено.За да го одобря аз се нуждая от малко информация:
1.Как ще се казва списанието.
2.Колко пъти в месеца ще излиза и кога.
3.Екипът който работи върху него.
Повтарям : Ако одобря списанието Ви, ще ви напиша ЛС(лично съобщение), вие трябва да създадете тема в раздела"Медия" там ще побликувате списанието си!И никой друг освен вас няма да има право да пише там!А ако желаете потребителите да коментират списанието трябва да създадете отделна тема в раздел "Клюки и критики".
П.П. Ще се допускат само 10 активни списания, пред месеца!Ако има желаещи а вече 10 места са запълнени, ще може да се запишат за одобрение и ако някой забрави да писне списанието си навреме, то ще бъде спряно и ще се даде ред на следващите чакащи!


Последната промяна е направена от ДАНИСИМА на Нед Мар 13 2011, 09:30; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
krisity_sweety
Срамежливко
Срамежливко
krisity_sweety


Брой мнения : 82
Дата на регистрация : 03.03.2011
Възраст : 23

Записванe  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записванe    Записванe  EmptyСъб Мар 12 2011, 21:01

Записвам се и с друго списание.
То ще се казва Perfect Girl
Екип аз (набавям екип)
ще излиза на седмица
ако се одобри ще излезе на 27.03.2011, защото съм на зелено у-ще
това е само мое списание!
http://www.2shared.com/file/fM6Jc8wa/Анкети.html
Изчакайте след като натиснете линка за да ви препрати на страницата
Върнете се в началото Go down
http://only-for-you.alle.bg/
 
Записванe
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче-
Идете на: