Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Коментари за новата игра- LP Модна Арена

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

Коментари за новата игра- LP Модна Арена Empty
ПисанеЗаглавие: Коментари за новата игра- LP Модна Арена   Коментари за новата игра- LP Модна Арена EmptyПет Сеп 21 2012, 14:07

Вашите коментари относно вече не толкова новата игра- Модна Арена, може да споделяте в тази тема.
Върнете се в началото Go down
July
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
July


Брой мнения : 222
Дата на регистрация : 25.03.2011

Коментари за новата игра- LP Модна Арена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари за новата игра- LP Модна Арена   Коментари за новата игра- LP Модна Арена EmptyСъб Сеп 22 2012, 15:11

Хаххахахххахах пълна простотия нямам думи мразя игрите от този тип.. има много хубави дрешки обаче, браво на дизайнерите.. иначе като идея изобщо не ми допада. до гуша са ми дошли тея игри вече
Върнете се в началото Go down
Михаела
Новак
Новак
Михаела


Брой мнения : 19
Дата на регистрация : 12.06.2012
Възраст : 27
Място,където живее : Русе

Коментари за новата игра- LP Модна Арена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари за новата игра- LP Модна Арена   Коментари за новата игра- LP Модна Арена EmptyСъб Ное 03 2012, 13:58

За мен новата игра (тя вече остаря де) е интересна, но не колкото обикновения модел. Не знам защо но в старата игра има по-интересни за мен неща
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коментари за новата игра- LP Модна Арена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари за новата игра- LP Модна Арена   Коментари за новата игра- LP Модна Арена Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коментари за новата игра- LP Модна Арена
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» КОНКУРС ЗА МОДЕРАТОРИ
» Събитие - Треска За Награди(LP Модна арена)
» Новата игра "Модни дневници"
» Коментари относно новата колекция "Fashion tv"
» Коментари за Великденската игра

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: За играта Лейди Попюлър :: Коментари, клюки, критики-
Идете на: