Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Списание Let The Music Play

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
~ Never Let Me Go! ~
Новак
Новак
~ Never Let Me Go! ~


Брой мнения : 15
Дата на регистрация : 08.05.2012

Списание Let The Music Play Empty
ПисанеЗаглавие: Списание Let The Music Play   Списание Let The Music Play EmptyЧет Май 10 2012, 17:54

Очаквайте 1 брой на 13 май някъде към 11:30 часа на страницата му в alle.bg, която ще постнем по - късно
Върнете се в началото Go down
vkostadinowa
Новак
Новак
vkostadinowa


Брой мнения : 45
Дата на регистрация : 29.04.2012
Място,където живее : гр. Разлог

Списание Let The Music Play Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Списание Let The Music Play   Списание Let The Music Play EmptyПет Май 18 2012, 11:18

~ Never Let Me Go! ~ Тъй като не видяхме първия брой на 13 Май, искам да ви напомня , че последния срок е 2 седмици след одобряване на списанието. Т.е. трябва да пуснете първи брой най-късно до 24 Май (Четвъртък). Поздрави! love
Върнете се в началото Go down
vkostadinowa
Новак
Новак
vkostadinowa


Брой мнения : 45
Дата на регистрация : 29.04.2012
Място,където живее : гр. Разлог

Списание Let The Music Play Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Списание Let The Music Play   Списание Let The Music Play EmptyЧет Май 24 2012, 13:28

Темата се затваря , защото последният срок за пускане на списанието беше днес! Ако все пак авторката реши да го пусне нека се свърже с мен на ЛС. Поздрави! love
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Списание Let The Music Play Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Списание Let The Music Play   Списание Let The Music Play Empty

Върнете се в началото Go down
 
Списание Let The Music Play
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Админ списание
» Списание на LadyPopular Forum
» Списание Perfect Girl

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Забавления :: Медия-
Идете на: