Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Проблеми с "Галерия" на форума

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Т Е М И Д А
Богиня на правосъдието
Богиня на правосъдието
Т Е М И Д А


Брой мнения : 481
Дата на регистрация : 24.12.2010
Възраст : 28
Място,където живее : добрич

Проблеми с "Галерия" на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Проблеми с "Галерия" на форума   Проблеми с "Галерия" на форума EmptyСъб Апр 28 2012, 16:42

Ако имате някакви проблеми с Галерията на форума, съобщете тук, като не забравяте да споменете стандартната информация и извършите процедурите преди това :)
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net
SkyNews
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
SkyNews


Брой мнения : 266
Дата на регистрация : 31.03.2011
Възраст : 37
Място,където живее : София

Проблеми с "Галерия" на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с "Галерия" на форума   Проблеми с "Галерия" на форума EmptyПон Апр 30 2012, 11:29

Направих всичко както е описано,но проблема не се реши..

Както виждате лично съм пуснала урок за галерията и съм наясно с нещата. Интересно ми е защо бутонът "upload" ми изчезна вчера около 23:30 часа.... Не мога да го намеря, има само бяло петно, върху което след натискане или многократно натискане не се отвръща с реакция.
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net/
Сирена
Администратор
Администратор
Сирена


Брой мнения : 326
Дата на регистрация : 04.04.2011
Възраст : 26
Място,където живее : Варна

Проблеми с "Галерия" на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с "Галерия" на форума   Проблеми с "Галерия" на форума EmptyПон Апр 30 2012, 20:02

Здравейте,
Моля да приложите скрийншот, за да разберем точно какво имате в предвид. За момента не са засечени други подобни проблеми. Екипа все пак ще направи повторна проверка за бъгове в системата.

Поздрави
Върнете се в началото Go down
SkyNews
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
SkyNews


Брой мнения : 266
Дата на регистрация : 31.03.2011
Възраст : 37
Място,където живее : София

Проблеми с "Галерия" на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с "Галерия" на форума   Проблеми с "Галерия" на форума EmptyВто Май 01 2012, 12:32

Ами не мога да направя снимка,съжалявам.. Ами горе,където преди ми пишеше "Upload pic", сега няма нищо, просто е празно, липсва ми бутона.
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net/
Т Е М И Д А
Богиня на правосъдието
Богиня на правосъдието
Т Е М И Д А


Брой мнения : 481
Дата на регистрация : 24.12.2010
Възраст : 28
Място,където живее : добрич

Проблеми с "Галерия" на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с "Галерия" на форума   Проблеми с "Галерия" на форума EmptyЧет Май 17 2012, 14:36

SkyNews написа:
Ами не мога да направя снимка,съжалявам.. Ами горе,където преди ми пишеше "Upload pic", сега няма нищо, просто е празно, липсва ми бутона.

Здравейте,
Бихте ли приложила картинка по възможност? Ако нямате такава, моля да ни кажете с какъв браузър работите. Също така Ви препоръчваме Mozilla Firefox за безпроблемна работа.

Поздрави и усмивки Проблеми с "Галерия" на форума 2443975900
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net
SkyNews
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
SkyNews


Брой мнения : 266
Дата на регистрация : 31.03.2011
Възраст : 37
Място,където живее : София

Проблеми с "Галерия" на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с "Галерия" на форума   Проблеми с "Галерия" на форума EmptyЧет Май 31 2012, 19:41

Ами имам проблеми с Мозилла, работя с интернет експлорер. СНИМКА НЕ МОГА ДА ПРИЛОЖА, не ззнам за кой път да напиша.
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net/
BuBaTa
Срамежливко
Срамежливко
BuBaTa


Брой мнения : 121
Дата на регистрация : 23.02.2011

Проблеми с "Галерия" на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с "Галерия" на форума   Проблеми с "Галерия" на форума EmptyПон Юни 11 2012, 16:49

SkyNews написа:
Ами имам проблеми с Мозилла, работя с интернет експлорер. СНИМКА НЕ МОГА ДА ПРИЛОЖА, не ззнам за кой път да напиша.

Сигурна ли си? Експлорер няма такъв бутон, проблема не е от форума YES YES YES
Върнете се в началото Go down
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

Проблеми с "Галерия" на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с "Галерия" на форума   Проблеми с "Галерия" на форума EmptyСъб Юни 23 2012, 18:30

Здравейте!
Без скрийншот няма как да Ви помогнем с проблема, защото не можем да го видим. Пробвайте с браузър Мозила. До момента проблем с галерията не се откри.


BuBaTa написа:
SkyNews написа:
Ами имам проблеми с Мозилла, работя с интернет експлорер. СНИМКА НЕ МОГА ДА ПРИЛОЖА, не ззнам за кой път да напиша.

Сигурна ли си? Експлорер няма такъв бутон, проблема не е от форума Проблеми с "Галерия" на форума 3812652835 Проблеми с "Галерия" на форума 3812652835 Проблеми с "Галерия" на форума 3812652835

Това е работен раздел и само екипа може да отговаря. Поне когато отговаряте бъдете точна с отговора, защото дори аз не разбрах нищо от поста Ви.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Проблеми с "Галерия" на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с "Галерия" на форума   Проблеми с "Галерия" на форума Empty

Върнете се в началото Go down
 
Проблеми с "Галерия" на форума
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Въпроси относно "Галерия" на форума
» Проблеми с чата
» Проблеми с аватара/подписа
» Проблеми с Момчетата... /харесват ли те или НЕ/
» Проблеми с Личните Съобщения

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Предложения и проблеми :: Проблеми (бъгове) във форума-
Идете на: