Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Коментари относно новия раздел "Онлайн игри"

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

Коментари относно новия раздел "Онлайн игри" Empty
ПисанеЗаглавие: Коментари относно новия раздел "Онлайн игри"   Коментари относно новия раздел "Онлайн игри" EmptyСъб Фев 11 2012, 14:04

Тъй като никой не се сети да пусне такава тема,а аз много се надявах,мисля аз да отворя такава.
В нея вие може да пишете вашите коментари за осъщественото предложение,а именно това-Нов раздел "Онлайн игри"...
Върнете се в началото Go down
July
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
July


Брой мнения : 222
Дата на регистрация : 25.03.2011

Коментари относно новия раздел "Онлайн игри" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно новия раздел "Онлайн игри"   Коментари относно новия раздел "Онлайн игри" EmptyСъб Фев 11 2012, 14:15

Раздела е великолепен Коментари относно новия раздел "Онлайн игри" 2712250605 Коментари относно новия раздел "Онлайн игри" 2712250605 Коментари относно новия раздел "Онлайн игри" 2712250605 Доста време ще прекарвам там! Днес май е първи ден от както е пуснат и виждам, че има доста записали се! Май се развива на добре! Мерси на Скай за пуснатия урок, ще бъда активна в новото разделче! Много се радвам също, че и Бени го модерира (тя не е толкова лоша :D).
Върнете се в началото Go down
*СЕЛЕНА*
Новак
Новак
*СЕЛЕНА*


Брой мнения : 14
Дата на регистрация : 11.04.2012
Възраст : 25
Място,където живее : В мечтите си...

Коментари относно новия раздел "Онлайн игри" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно новия раздел "Онлайн игри"   Коментари относно новия раздел "Онлайн игри" EmptyСъб Апр 14 2012, 14:30

Здравейте,
Виждам,че няма интерес към темата.Имате 2 седмици срок,ако никой не прояви интерес,темата ще бъде заключена.
Поздрави :)
Върнете се в началото Go down
SkyNews
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
SkyNews


Брой мнения : 266
Дата на регистрация : 31.03.2011
Възраст : 36
Място,където живее : София

Коментари относно новия раздел "Онлайн игри" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно новия раздел "Онлайн игри"   Коментари относно новия раздел "Онлайн игри" EmptyВто Апр 17 2012, 08:37

На мен ми е интересен и с удоволствие играя. Добра идея, която Екипа реши да осъществи.
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net/
Jake Gyllenhaal
Администратор
Администратор
Jake Gyllenhaal


Брой мнения : 234
Дата на регистрация : 13.04.2012
Място,където живее : гр. Дупница

Коментари относно новия раздел "Онлайн игри" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно новия раздел "Онлайн игри"   Коментари относно новия раздел "Онлайн игри" EmptyНед Ное 04 2012, 12:58

Здравейте,
тъй като раздел "Онлайн игри" отдавна не е нов, темата бива заключена.
Забавлявайте се!
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net
Sponsored content





Коментари относно новия раздел "Онлайн игри" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно новия раздел "Онлайн игри"   Коментари относно новия раздел "Онлайн игри" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коментари относно новия раздел "Онлайн игри"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Коментари относно колекцията "Ден на жената"
» Категории - онлайн игри
» Нов раздел - игри
» Коментари, клюки и критики за новия облик на Форума
» Коментари относно новата колекция "Lady's Secret"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче-
Идете на: