Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Проблем с писането

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
nanata99
Срамежливко
Срамежливко
nanata99


Брой мнения : 138
Дата на регистрация : 26.02.2011
Възраст : 63
Място,където живее : суфийску

Проблем с писането Empty
ПисанеЗаглавие: Проблем с писането   Проблем с писането EmptyНед Яну 15 2012, 13:37

Здравейте! Моят проблем е че като пиша и натисна "Enter" и ме връща на предната страница! Много е неприятно! Нито мога да дам на следващият ред, нито като съм в чата да си пратя съобщението, с мишката трябва да натискам, а става ба-а-а-авно!
Върнете се в началото Go down
Сирена
Администратор
Администратор
Сирена


Брой мнения : 326
Дата на регистрация : 04.04.2011
Възраст : 26
Място,където живее : Варна

Проблем с писането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с писането   Проблем с писането EmptyНед Яну 15 2012, 14:01

Моля, преди да се оплачете се уверете, че сте направили следните процедури :
1.Изтриване на кеш и бисквитки /за целта трябва да премахнете бисквитките само от форума; за по-удобно сме добавили бутон "Delete the forum cookies". Него можете да намерите под най-долния раздел. При Потребителите е "Кошче". Намира се на фона; не е в поле)
2. Вход/Изход от и във форума
3.Излизане от форума и ново стартиране на форума /затваряте прозореца с форума, след което отново го отваряте/
Задължително трябва да въведете следната ифнормация :
1. Кога се е появил проблема :
2. Какъв браузър използвате :
3. В какво по-точно се състои проблема :
4. /АКО СЕ НАЛОЖИ/ Скрийншот :
Върнете се в началото Go down
nanata99
Срамежливко
Срамежливко
nanata99


Брой мнения : 138
Дата на регистрация : 26.02.2011
Възраст : 63
Място,където живее : суфийску

Проблем с писането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с писането   Проблем с писането EmptyНед Яну 15 2012, 14:33

Сирена написа:
Моля, преди да се оплачете се уверете, че сте направили следните процедури :
1.Изтриване на кеш и бисквитки /за целта трябва да премахнете бисквитките само от форума; за по-удобно сме добавили бутон "Delete the forum cookies". Него можете да намерите под най-долния раздел. При Потребителите е "Кошче". Намира се на фона; не е в поле)
2. Вход/Изход от и във форума
3.Излизане от форума и ново стартиране на форума /затваряте прозореца с форума, след което отново го отваряте/
Задължително трябва да въведете следната ифнормация :
1. Кога се е появил проблема :
2. Какъв браузър използвате :
3. В какво по-точно се състои проблема :
4. /АКО СЕ НАЛОЖИ/ Скрийншот :

1.да
2.да
3.да
инфо :
1.ами днес, към 15 и нещо..
2.мозилла
3.ами като натисна копчето ентер, вместо да отива на следващ ред ме връща на предната страница. Трябва да задържа "shift enter" за да отиде на следващ ред.
4. ---
Върнете се в началото Go down
Сирена
Администратор
Администратор
Сирена


Брой мнения : 326
Дата на регистрация : 04.04.2011
Възраст : 26
Място,където живее : Варна

Проблем с писането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с писането   Проблем с писането EmptyНед Яну 15 2012, 16:19

Здравейте,
ще Ви запиша за проверка и ако не открием проблем в системата, то проблема е от браузъра Ви или компютъра Ви. Няма да заключвам темата. Моля, ако някой има подобен проблем, да пише, за да разберем дали е масов.

Лека вечер.
Върнете се в началото Go down
Сирена
Администратор
Администратор
Сирена


Брой мнения : 326
Дата на регистрация : 04.04.2011
Възраст : 26
Място,където живее : Варна

Проблем с писането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с писането   Проблем с писането EmptyПон Яну 16 2012, 11:40

Здравейте,
След проверка установихме, че проблем-няма. Браузърът Ви или компютърът Ви са причината. Отново ще оставя отключена темата и ще помоля, ако някой има подобен проблем да го опише тук.

Желая Ви лек ден!
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Проблем с писането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с писането   Проблем с писането EmptyПет Яну 27 2012, 07:43

Не искам да се меся в темичката обаче аз имам такъв проблем щом съм с Opera. А с мозилла нямам никакъв. От това е проблема :)
Върнете се в началото Go down
Сирена
Администратор
Администратор
Сирена


Брой мнения : 326
Дата на регистрация : 04.04.2011
Възраст : 26
Място,където живее : Варна

Проблем с писането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с писането   Проблем с писането EmptyПет Яну 27 2012, 12:23

slsove, моля без излишни постове в темата. Както виждате съм написала, че проблемът не идва от форума, а от Браузъра или компютъра. Оставила съм отключена темата, защото може някой друг да има подобен проблем. Като гледа, Вие май нямате.

Лек ден.
Върнете се в началото Go down
selss_melss
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
selss_melss


Брой мнения : 158
Дата на регистрация : 22.02.2011

Проблем с писането Empty
ПисанеЗаглавие: Не виждам къде е тази онлайн игра за боядисване на яйца??   Проблем с писането EmptyЧет Апр 12 2012, 15:29

1.направих го
2. да
3. да

1. Кога се е появил проблема : Днес, след като забелязах пуснатата игра
2. Какъв браузър използвате : По принцип мозилла, но сега и с хром и с опера и с интернет експлорер пробвах, нищо не става
3. В какво по-точно се състои проблема : Ами не виждам къде е тази игра за боядисването на яйцата. Излиза ми.. празно поле, виждам само написаното.
4. /АКО СЕ НАЛОЖИ/ Скрийншот : Проблем с писането 4637732Q
Върнете се в началото Go down
Сирена
Администратор
Администратор
Сирена


Брой мнения : 326
Дата на регистрация : 04.04.2011
Възраст : 26
Място,където живее : Варна

Проблем с писането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с писането   Проблем с писането EmptyЧет Апр 12 2012, 15:33

Здравейте, selss_melss!
Бихте ли ми казала какъв компютър/лаптоп използвате и с какъв Windows e? Аз съм с лаптоп и Windows 7, нямам никакви проблеми. До колкото знам всички колежки виждат играта, включително и някои от Потребителките, които вече са играли. Все пак ще бъде извършена проверка за отстраняване на проблема.

Поздрави
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Проблем с писането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с писането   Проблем с писането Empty

Върнете се в началото Go down
 
Проблем с писането
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Писането на кирилица
» Проблем с емотикони
» Проблем с разделите
» Проблем с докладването
» Проблем със "стаутси"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Предложения и проблеми :: Проблеми (бъгове) във форума-
Идете на: