Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 как????????????

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
July
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
July


Брой мнения : 222
Дата на регистрация : 25.03.2011

как???????????? Empty
ПисанеЗаглавие: как????????????   как???????????? EmptyСъб Яну 07 2012, 23:10

Аз пък искам да попуитам как някои лейдита стигат до уникалните цифри като -458793847 $ ?! Как натрупват такива дългове и все пак продължават да се грижат за лейдитата си! След като парите са отрицателни, те не могат да купуват нищо, нали?
Върнете се в началото Go down
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

как???????????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как????????????   как???????????? EmptyСъб Яну 07 2012, 23:13

Здравейте!
Според мен,такива хора би трябвало вече да са загубили лейдитата си.Разбира се,че не могат да си купят каквото и да било.А й лично аз на такова лейди не съм попадал!
Надявам се,това беше въпроса Ви!
Лека вечер!
Върнете се в началото Go down
BuBaTa
Срамежливко
Срамежливко
BuBaTa


Брой мнения : 121
Дата на регистрация : 23.02.2011

как???????????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как????????????   как???????????? EmptyНед Яну 08 2012, 01:50

Надявамм се че нямате нищо против, че ще отговоря!

Ами натрупрват се такива задължения защото напрмер ако лейдито е с имение и всеки ден и се взимат по 4 000 долара.. и ако тя например има 1 долар този ден, наема ще се погаси само с този долар, другото ще останте дълг - съответно -3 999 долара (тоест има да доплаща толкова). В играта обаче няма как да връщаме ългове, затова парите само трябва да се печелят!
Върнете се в началото Go down
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

как???????????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как????????????   как???????????? EmptyНед Яну 08 2012, 12:56

Здравейте!
Благодаря ви,че отговорихте,но ще Ви помоля за напред да не го правите,защото вече има модератор,който да отговаря и това съм аз.
Слагам ключ! как???????????? 309838
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





как???????????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как????????????   как???????????? Empty

Върнете се в началото Go down
 
как????????????
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче-
Идете на: