Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ЗА библиотеката

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
♫♫♫SsSillvMusic♫♫♫
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
♫♫♫SsSillvMusic♫♫♫


Брой мнения : 158
Дата на регистрация : 18.03.2011

ЗА библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: ЗА библиотеката   ЗА библиотеката EmptyСъб Яну 07 2012, 23:05

Здравейте! Обикновено нямамм проблеми с библиотеката, обаче си дадох лейдито на една приятелка да го гледа, която обаче не знаеше много добре как се гледа лейди.. бях на 25 ниво и имах цел за 300 и нещо айкю.. играех, играех.. стигнах близо до целта! Ама нали лейдито не може да чете от библиотеката? Та така. тя играла, играла и като се връщам разбирам, че през цялото време и е давала бира да пие и айкюто ми беше отишло на 34 ЗА библиотеката 420230!!!! Ужас,идеше ми да потъна в земята! Както и да е..баннаха ме за малко защото си бяха прави.. Та сега не мога да проверя, затова питам тук! След като вече съм била над 200 айкю сега ще мога ли да посещавам библиотека
и да стигна поне до 200 айкю?
Върнете се в началото Go down
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

ЗА библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА библиотеката   ЗА библиотеката EmptyСъб Яну 07 2012, 23:09

Добър вечер!
След като,не разбрах точно въпроса ви,ще се опитам да дам отговор.
Библиотеката дава IQ само докато стигнете 200IQ,а после започва да дава точки.Следователно,ако сте на по-малко точки,трябва отново да ви дава IQ.Пробвайте! :)
Ще оставя темата за да ми кажете дали това е бил въпроса ви и дали сте разбрали отговора.После ще я заключа!
Върнете се в началото Go down
♫♫♫SsSillvMusic♫♫♫
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
♫♫♫SsSillvMusic♫♫♫


Брой мнения : 158
Дата на регистрация : 18.03.2011

ЗА библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА библиотеката   ЗА библиотеката EmptyСъб Яну 07 2012, 23:13

ами да. приятелката ми и е давала много бира и айкюто и е паднало до 34. Та питам дали отново мога да ползвам библиотека, след като вече съм била минала 200 айкю.
Върнете се в началото Go down
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

ЗА библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА библиотеката   ЗА библиотеката EmptyСъб Яну 07 2012, 23:18

Би трябвало да можете,ако IQ ви е по-малко от 200!
Затварям темата. ЗА библиотеката 309838
Лека вечер!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЗА библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА библиотеката   ЗА библиотеката Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЗА библиотеката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче-
Идете на: