Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпросите ни към Екипа

Go down 
+18
Lady_Mim4y
Mary-Margareth
nanata99
И С М Е Н А
annagrashkina
Teo_98
emito
сладкЪтЪ
Mrs.Devil
BuBaTa
Марти
Чанта ЕксДи xD
selss_melss
SkyNews
Т Е М И Д А
Сирена
♫♫♫SsSillvMusic♫♫♫
July
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Кой от Екипа си върши най-добре работата си?
 Т Е М И Д А
 Сирена
 Марти
 Benny_
 Lady_Mim4y
 vkostadinowa
 The woman1
Вижте резултатите
АвторСъобщение
Teo_98
Новак
Новак
Teo_98


Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 28.02.2011

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyСъб Яну 14 2012, 15:29

Чанта ЕксДи xD написа:
A teo, играете ли Лейди популар Въпросите ни към Екипа - Page 3 4141596674



Здравейте,
Явно станах популярен след като написах първото си мнение. Не, не играя играта, но сестра ми я играе. Нямам опит с нея, но мисля че не ми е нужен след като имам опит с форумите. Хората, които знаят как да се оправят с играта са в съотвените раздели. Ами този пръст, ако играех, обида ли трябваше да е? Не намирам нищо странно в това, камо ли пък смешно.


Лека вечер.
Върнете се в началото Go down
Чанта ЕксДи xD
Срамежливко
Срамежливко
Чанта ЕксДи xD


Брой мнения : 118
Дата на регистрация : 17.05.2011
Възраст : 35
Място,където живее : Варна

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyСъб Яну 14 2012, 16:00

тео, нямах предвид това исках да питам дали играете играта и ако не, какво правите тук във форума?? Пък и сме свободна държава, вие сте момче и преобличате въображаемо момиче с женски дрехи и играете в игра, която играят само момичета! Също така сте на 17г. Това е смешно! Обратен ли сте ptici Имам пълното си право да мисля каквото искам и да се смея на каквото искам..

Следващ въпрос :
може ли някой да ме накаже, когато съм писала в чужд раздел?
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net/profile?mode=editprofile&a
Teo_98
Новак
Новак
Teo_98


Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 28.02.2011

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyСъб Яну 14 2012, 16:08

Чанта ЕксДи xD написа:
тео, нямах предвид това исках да питам дали играете играта и ако не, какво правите тук във форума?? Пък и сме свободна държава, вие сте момче и преобличате въображаемо момиче с женски дрехи и играете в игра, която играят само момичета! Също така сте на 17г. Това е смешно! Обратен ли сте Въпросите ни към Екипа - Page 3 250993 Имам пълното си право да мисля каквото искам и да се смея на каквото искам..

Следващ въпрос :
може ли някой да ме накаже, когато съм писала в чужд раздел?



Не намирам нищо смешно! Напълно против анархията съм, затова моля Ви, не ми казвайте че сме свободна държава. Във форума Екипа сме като политиците в България, така че моля Ви не цитирайте такива клишета. Свободна държава, но с граници, все пак. Разделите, които модерирам, нямат нищо общо с играта! Играта се играе и от момчета, нищо че са малцина. Един от основателите ѝ - Лукас, също е момче. Аз не играя играта, ще Ви повторя отново, и то с молба да четете постовете ми по-внимателно. Не, не е смешно! Играта им цели, нива, точки и т.н. Това, че някой е момче, не означава че след като модела, който трябва да се облича не може да е момиче. Все пак и ние имаме очи и можем да комбинираме дрехи, нали? За някакви аутсайдери ли ни мислите или за извънземни? Да, имате пълното право да изказвате мнението си, но ако твърдите, нещо подобно като подчертаното, особено на член на Екипа, трябва да си го оставите за себе си.

Относно въпроса Ви :
Вие сте живото доказателство за това. Да, може!


3 дни бан за обида към член на Екипа. Следващият път няма да съм толкова милостив.

Лек ден.
Върнете се в началото Go down
July
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
July


Брой мнения : 222
Дата на регистрация : 25.03.2011

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyНед Яну 15 2012, 15:22

Аз искам да попитам още няколко неща..

1.Тук има ли warn level?
2.Ако това е поле "бан", защо на всички е "0"%, дори и на наказаните?
3. А кога се пълни "бан"?
Върнете се в началото Go down
Сирена
Администратор
Администратор
Сирена


Брой мнения : 326
Дата на регистрация : 04.04.2011
Възраст : 26
Място,където живее : Варна

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyНед Яну 15 2012, 16:17

Добър вечер.

July :
1. Да, има. Поле "бан" влиза в тази роля.
2. Поле "бан" се запълва от Модератора при предупреждение. Но това не е задължително. По своя преценка може да се накаже преди запълване, зависи.
4. Когато някой е нарушил правилата се предупреждава. Слагат се процентите в полето и когато се запълни се наказва. Но както вече споменах, по преценка на Модератора то той може да наложи директен бан.

Дано съм задоволила любопитството Ви.
Лека вечер :)
Върнете се в началото Go down
И С М Е Н А
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
И С М Е Н А


Брой мнения : 306
Дата на регистрация : 15.01.2012
Възраст : 24
Място,където живее : При Шрек и Фиона xD

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyПон Яну 16 2012, 16:13

1.Mrs.Devil как ги направихте тези 263мнения за толкоз кратко време,кат сте от седмица/две тука.?
2.Какво ще желаете към член за да стане от екипа?
3.Защо Mrs.Devil копира официалния форум на Лейди Популар?Не говоря за темите,но той копира самия текст в темата.... :D В неговия раздел има някаква тема ***ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛА***...А в официалния форум са написали така ***ПРАВИЛА НА ФОРУМА*** :) Защо копираш,Mrs.Devil?
Върнете се в началото Go down
http://tactactac.net/
Сирена
Администратор
Администратор
Сирена


Брой мнения : 326
Дата на регистрация : 04.04.2011
Възраст : 26
Място,където живее : Варна

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyПон Яну 16 2012, 16:17

Здравейте! Реших днес аз да отговоря на въпросите Ви!

Iren_ganeva :

1.Направил ги е, защото е активен. Също така в разделите му има доста работа, така също се трупат мнения.

2.Изискват се предимно - добро отношение, добър правопис, умения за Модериране (те не са задължителни, който желае можем да го инструктираме). Предимно това са изискванията, но ако Екипът ни има нужда от нов член, се събираме и обсъждаме. Това е Въпросите ни към Екипа - Page 3 188410

3.Не мисля, че копира. Всеки член на Екипа трябва да се държи учтиво с останалите, стила на писане е подобен, когато се стараем да сме прилежни. Относно "***Правила на раздела***", не мисля, че копира. Звездичките са за да се набие на очи темата и за ориентир. Много форуми използват "*".

Лека вечер.
Върнете се в началото Go down
И С М Е Н А
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
И С М Е Н А


Брой мнения : 306
Дата на регистрация : 15.01.2012
Възраст : 24
Място,където живее : При Шрек и Фиона xD

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyПон Яну 16 2012, 16:20

Iren_ganeva написа:
1.Mrs.Devil как ги направихте тези 263мнения за толкоз кратко време,кат сте от седмица/две тука.?
2.Какво ще желаете към член за да стане от екипа?
3.Защо Mrs.Devil копира официалния форум на Лейди Популар?Не говоря за темите,но той копира самия текст в темата.... :D В неговия раздел има някаква тема ***ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛА***...А в официалния форум са написали така ***ПРАВИЛА НА ФОРУМА*** :) Защо копираш,Mrs.Devil?

А 3-тия въпрос???
Върнете се в началото Go down
http://tactactac.net/
Сирена
Администратор
Администратор
Сирена


Брой мнения : 326
Дата на регистрация : 04.04.2011
Възраст : 26
Място,където живее : Варна

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyПон Яну 16 2012, 16:29

Здравейте,
отговорила съм ви от няколко минути. Тъй като докато пишех отговора, Вие сте добавила още един въпрос, съм отговорила с малко закъснение.

Лек ден.
Върнете се в началото Go down
emito
Срамежливко
Срамежливко
emito


Брой мнения : 58
Дата на регистрация : 03.03.2011

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyПон Яну 16 2012, 21:42

а защо не мога да се запиша за моД?? а какви са тези въпроси?? а защо темата е заключена>>????
Върнете се в началото Go down
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyВто Яну 17 2012, 12:50

Здравейте!
Вчера имаше много кандидати за модератори.Това са въпросите от теста на една от кандидат модераторите.
Колкото до конкурса,той беше затворен защото вече имаме достатъчно членове за да сформираме екип!
Лек ден!
Върнете се в началото Go down
♫♫♫SsSillvMusic♫♫♫
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
♫♫♫SsSillvMusic♫♫♫


Брой мнения : 158
Дата на регистрация : 18.03.2011

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyВто Яну 17 2012, 16:30

Аз искам да питам няколко въпроса.. дано не досаждам!

1. с какво се различава глобал. модовете от обикновените модове?
2. как се избират глобал. модове?
3. как се избират админи?
4. как се избират главни админи?
5. защо само Jane е синя и гл. админ?
6. а кой ръководи действията на модераторите?
7. а на администраторите?
8. някой следи ли какво правят главните админи?
9. по какви причини се премахват модератори?
10. какво представлява мод. панела ви?
11. ще има ли други конкурси за модове?
12. а какви са тези тестове,може ли да ми пратите въпросите?
13. а човек,който е отхвърлен от форума като мод. може ли да продължи да си пише тук?
14. защо бившата модка Хайди вече не е модератор, ами е банната?
15. По каква причина?
16. в админ панела как се работи?
17. колко човека влизат в него??
18. по скайп ли обсъждате всичко?
19. не сте писали отдавна в темата за предложенията. обмисляте ли вече смяна на дизайна?
20. какъв цвят е косата на мода/админа,който ще ми отговори?
21. тя дълга ли е?
22. има ли 2ки?

Мерси предварително за отг. !
Върнете се в началото Go down
SkyNews
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
SkyNews


Брой мнения : 266
Дата на регистрация : 31.03.2011
Възраст : 36
Място,където живее : София

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyВто Яну 17 2012, 16:43

Вдъхнових се и аз да пиша тук след като изчетох всичко ново във форума, а то си беше доста.

По темата :

1. По каква причина затворихте темата за набиране на Модератори, след като от кандидатстващите, дори и да бяха доста, никой не беше одобрен, в следствие все едно никой не е писал там - крайният резултат е същият.

2. Защо не давате на нас, Потребителите да видим теста, а го давате на кандидатите? Ако не са одобрени, те ще си останат Потребители, но ще знаят повече от нас по тази тема и де факто ще се окаже и че могат да ни отговарят на въпросите в тази тема...не е честно от една страна.
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net/
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyВто Яну 17 2012, 16:49

Здравейте!
Ще отговоря на въпросите на SkyNews.
1.Конкурсът за набиране на модератори беше затворен,защото просто нямаме нужда от повече модератори.Няколко човека бяха писали,но за съжаление не можаха да се справят с някои неща и затова,както и сами виждате,не са в групата на модераторите!
2.Теста се дава на хора,които кандидатстват за модератори.Няма смисъл да ги показваме на хора,който така да кажем "нямат желание" за тази работа.Относно въпроса за "подсказването"-това няма как да стане,защото на всеки един кандидат модератор се дава нов тест.
Надявам се задоволих любопитството ви!
Лека вечер!
Върнете се в началото Go down
Сирена
Администратор
Администратор
Сирена


Брой мнения : 326
Дата на регистрация : 04.04.2011
Възраст : 26
Място,където живее : Варна

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyВто Яну 17 2012, 17:57

Добър вечер!
Тъй като повечето от въпросите Ви не са подходящи за Модератор, аз ще отговоря :)

sisito написа:
Аз искам да питам няколко въпроса.. дано не досаждам!

1. с какво се различава глобал. модовете от обикновените модове?
---Модераторите получават повишение в "Глобал Модератори". Това е нещо като титла за заслужена работа и натрупан стаж във форума ни. Правата са почти същите.
2. как се избират глобал. модове?
---Те се избират от Администраторите. Избира се човека, който трябва да се повиши. Това става само пряка връзка Модератор-->Глобал. Модератор
3. как се избират админи?
---Администраторите се избират от Главният Администратор. Това става само с пряка връзка - Глобал. Модератор--->Администратор
4. как се избират главни админи?
---Не се избират такива. Главният основател на форума е Гл. Администратор.
5. защо само Jane е синя и гл. админ?
---Защото тя е Главният Администратор и откривател на форума.
6. а кой ръководи действията на модераторите?
---Администраторите.
7. а на администраторите?
---Главният Администратор.
8. някой следи ли какво правят главните админи?
---Никой не следи това нещо. Те са създателите на форума и умеят да преценяват сами кое е правилно и кое-не. По принцип преди важно действие се обсъжда с целият Екип.
9. по какви причини се премахват модератори?
---Липса от "работно място", нарушаване на правилата многократно (вкл. мултиакаунтинг) има и други причини, които не мога да Ви споделя.
10. какво представлява мод. панела ви?
---Не мога да дам отговор на този въпрос.
11. ще има ли други конкурси за модове?
---Това не можем да решим на момента. Ще бъдете уведомени с анонс, ако предстои какъвто и да било конкурс, създаден от Екипа.
12. а какви са тези тестове,може ли да ми пратите въпросите?
---Нямам право да Ви пратя отговорите и въпросите. Теста представлява изпитание на Кандидат-Модераторите.
13. а човек,който е отхвърлен от форума като мод. може ли да продължи да си пише тук?
---Разбира се че може, но ако е наказан за постъпката си трябва да изчака наказанието да премине. Общо казано - зависи от причината.
14. защо бившата модка Хайди вече не е модератор, ами е банната?
---Не мога да Ви споделя подобна информация. Съжалявам.
15. По каква причина?
---Не мога да Ви споделя подобна информация. Съжалявам.
16. в админ панела как се работи?
---Не мога да Ви споделя подобна информация. Съжалявам.
17. колко човека влизат в него??
---Главният Администратор и Администраторите.
18. по скайп ли обсъждате всичко?
---Зависи от какво естество е темата.
19. не сте писали отдавна в темата за предложенията. обмисляте ли вече смяна на дизайна?
---Екипа обсъжда. Искаме да сме сигурни, че взетото решение ще е правилно и че всички ще сме съгласни с него.
20. какъв цвят е косата на мода/админа,който ще ми отговори?
---Тъмно кафява, отива на черна.
21. тя дълга ли е?
---Средна дължина.
22. има ли 2ки?
---Хах, не за сега :P

Мерси предварително за отг. !

Няма защо да благодарите. Удоволствието беше мое :)

Лека вечер Въпросите ни към Екипа - Page 3 2443975900
Върнете се в началото Go down
И С М Е Н А
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
И С М Е Н А


Брой мнения : 306
Дата на регистрация : 15.01.2012
Възраст : 24
Място,където живее : При Шрек и Фиона xD

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyПет Яну 20 2012, 09:29

Имам въпроси към Mrs.Devil,моля той да ми отговори:

1.Защо постоянно пускате ненужни теми?
2.За повече мнения ли ги пишете?
3.Кога смяташ да спреш?
4.Кога смяташ,че ще станеш Глобален Модератор?
5.Имаш ли собствен форум?
6.Колко са?
7.По какви теми са?

Другите въпроси са за другите от Екипа:(без Мрс.Девил,вече му дадох въпроси):
1.С какво Ви впечатли Mrs.Devil,че да го направите Модератор?
2.Колко време трябва да отсъства един член от Екипа за да го махнете от поста му?
3.Преди да се регна тук,следях форума Ви.Мрс.Девил имаше 10-15 мнения и стана Модератор,а минимума е 20-ет.Защо го направихте Мод,като имаше 10мнения???Нещо Ви е манипулирал,нали??
Върнете се в началото Go down
http://tactactac.net/
Сирена
Администратор
Администратор
Сирена


Брой мнения : 326
Дата на регистрация : 04.04.2011
Възраст : 26
Място,където живее : Варна

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyПет Яну 20 2012, 12:00

Здравейте. Ако Mrs.Devil оиска да отговори на въпросите Ви ще го направи. Аз лично не бих, защото това би било огромна нападка към мен.

Сега относно останалите Ви въпроси.
1. С културното и въздържаното си държание, също така отговори перфектно на въпросите, които бяха на теста му.
2. 1 седмица без да ни предупреди съответния човек, може би.
3. Моля погледнете първия отговор. Да допълня също, че той беше приет в Екипа и оцветен чак след като попълни изискванията, а именно 20те мнения. Както виждате в темата Джейн му бе възложила за задача да направи 20 мнения. Пък и човек, ако се справя с работата си, не виждам дали едни 20 мнения могат да му попречат да заеме този отговорен пост.
Върнете се в началото Go down
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyПет Яну 20 2012, 14:35

Здравейте!
Iren_ganeva-Аз нямам нищо против да отговоря на въпросите ви.

1.Защо постоянно пускате ненужни теми?
Зависи за къде става въпрос.Ако това е за спама,не смятам,че темите са ненужни,а и все пак има прекалено малко теми!
2.За повече мнения ли ги пишете?
Разбира се,че НЕ! За мен мненията нямат значение :)
3.Кога смяташ да спреш?
Не намирам никакъв смисъл във въпроса ви.Все едно аз да питам потребителите кога ще спрат да спамят?!
4.Кога смяташ,че ще станеш Глобален Модератор?
Това не е мое решение.А и зеленото ми харесва :)
5.Имаш ли собствен форум?
Да,имам.
6.Колко са?
Ами не знам,но са доста.
7.По какви теми са?
РПГ,Подкрепа над животните и някои други са просто за забавление!
Лек ден!
Върнете се в началото Go down
SkyNews
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
SkyNews


Брой мнения : 266
Дата на регистрация : 31.03.2011
Възраст : 36
Място,където живее : София

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyСъб Яну 21 2012, 14:10

Амм...искам да попитам :

1. Защо съм розова, както и .. други Потребители?
2. Защо групата на Глобал. Модераторите я няма? Защо Марти не е Модератор вече?
3. Ами кой е този зеленяк test1_mod, и как по-точно стана Модератор с 0 мнения и около 1 минута опит?
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net/
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyСъб Яну 21 2012, 14:15

Здравейте аз ще отговоря на въпросите ви!
SkyNews:
1.Вие сте в групата на "Вип потребителите".Която е оцветена с розов цвят и следва и вие да порозовеете.
2.Групата на глобалните модератори беше махната,защото те имат същите права като на модераторите и нямаше смисъл от нея.
3.Това,както пише е тест акаунт на форума.С него се тестват правата на модераторите и администраторите,както и много други неща!
Надявам се задоволих любопитството ви!
Върнете се в началото Go down
Чанта ЕксДи xD
Срамежливко
Срамежливко
Чанта ЕксДи xD


Брой мнения : 118
Дата на регистрация : 17.05.2011
Възраст : 35
Място,където живее : Варна

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyСъб Яну 21 2012, 14:23

А как се става ВИП потребител?
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net/profile?mode=editprofile&a
И С М Е Н А
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
И С М Е Н А


Брой мнения : 306
Дата на регистрация : 15.01.2012
Възраст : 24
Място,където живее : При Шрек и Фиона xD

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyСъб Яну 21 2012, 14:32

1.Защо Тео98,като написа първият си пост,стана толкоз популярен,и после ни следа,ни вест?
2.Модераторът,който ще ми отговори какъв е?Мъж/жена?
3.(Това е само ако сте момче/мъж).Защо се занимавате с този форум,той е за момичетата,които играят лейди популар.
4.Как може даден потребител да се приъседини към групата за ВИП потребители?
5.Имате ли си лейди?
6.Как се казва?
7.На кое ниво е?
8.Според Вас какви са въпросите ми?
9.Искате ли още въпроси?
Върнете се в началото Go down
http://tactactac.net/
Teo_98
Новак
Новак
Teo_98


Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 28.02.2011

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyСъб Яну 21 2012, 14:55

Добър вечер.

Чанта ЕксДи xD - Потребители с повече от 100 мнения автоматично стават ВИП Потребители, като награда за активността им.


Iren_ganeva написа:
1.Защо Тео98,като написа първият си пост,стана толкоз популярен,и после ни следа,ни вест?
2.Модераторът,който ще ми отговори какъв е?Мъж/жена?
3.(Това е само ако сте момче/мъж).Защо се занимавате с този форум,той е за момичетата,които играят лейди популар.
4.Как може даден потребител да се приъседини към групата за ВИП потребители?
5.Имате ли си лейди?
6.Как се казва?
7.На кое ниво е?
8.Според Вас какви са въпросите ми?
9.Искате ли още въпроси?

Добър вечер.
Много обичам да отговарям в темата :)


1. Популярен ли? Хах, ласкаете ме. Не мисля, че мога да отговоря на въпроса Ви. Това че не пиша не означава, че не наблюдавам.
2. Какво значение има? И все пак знаете отговора
3. Да, може да се сметне, че това е главната тема на форума, но аз просто помагам на познат с Администраторския панел. Пречи ли Ви нещо?
4. Моля да следите предните въпроси.
5. Не.
6. -
7. -
8. Лични и не засягащи мястото ми в Екипа.
9. От определени хора - да, от други - не.

Върнете се в началото Go down
emito
Срамежливко
Срамежливко
emito


Брой мнения : 58
Дата на регистрация : 03.03.2011

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyСъб Яну 21 2012, 15:08

А кога ще направите новата група за изпитателния срок на Модовете?
Върнете се в началото Go down
И С М Е Н А
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
И С М Е Н А


Брой мнения : 306
Дата на регистрация : 15.01.2012
Възраст : 24
Място,където живее : При Шрек и Фиона xD

Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 EmptyСъб Яну 21 2012, 15:17

Ето Ви въпроси,щом искате:

1.Занимавате ли се с други форуми,освен с този?
2.Имате ли си СОБСТВЕН форум?
3.По каква тема?
4.Въпросите ми досадни ли са ?
5.Коя тема Ви е любима?
Върнете се в началото Go down
http://tactactac.net/
Sponsored content





Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросите ни към Екипа   Въпросите ни към Екипа - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Въпросите ни към Екипа
Върнете се в началото 
Страница 3 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» смяна на екипа
» Warn level - видим само за Екипа
» Коментари относно Екипа на този форум
» Новия великденски дизайн и какво да очакваме от екипа
» Свободното време на Екипа според вашите представи - Админ конкурс с награди

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Предложения и проблеми :: Въпроси около форума-
Идете на: