Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Коментари относно новата колекция "Fashion tv"

Go down 
+2
Марти
Сирена
6 posters
АвторСъобщение
????
Гост
avatar



Коментари относно новата колекция "Fashion tv" Empty
ПисанеЗаглавие: Коментари относно новата колекция "Fashion tv"   Коментари относно новата колекция "Fashion tv" EmptyСъб Ное 05 2011, 11:49

Здравейте!Тук ще можете да коментирате новата колекция в Лейди Пополюар
Върнете се в началото Go down
Сирена
Администратор
Администратор
Сирена


Брой мнения : 326
Дата на регистрация : 04.04.2011
Възраст : 26
Място,където живее : Варна

Коментари относно новата колекция "Fashion tv" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно новата колекция "Fashion tv"   Коментари относно новата колекция "Fashion tv" EmptyВто Дек 20 2011, 16:34

Хубава, но скъпа. ма отделни тоалети, които не ми допадат, но като цяло е добре.
Върнете се в началото Go down
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 25
Място,където живее : софия

Коментари относно новата колекция "Fashion tv" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно новата колекция "Fashion tv"   Коментари относно новата колекция "Fashion tv" EmptyСря Дек 21 2011, 17:04

Има дрехи, който ми харесаха много, но са малко! Доста са надути цените, но това не е нищо ново! Дънковата пола ми хареса, но още не съм сигурна дали да я купя! Обувките са уникални, особено тези за 120 диаманта! Роклите от 10200 и 153 и 140 ми харесват, но от нещата за диаманти няма да купя нищо!
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Коментари относно новата колекция "Fashion tv" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно новата колекция "Fashion tv"   Коментари относно новата колекция "Fashion tv" EmptyЧет Яну 05 2012, 16:15

На мен ми харесва колекцията.....купих си някои неща,макар,че лейдито ми е бедничко....но все пак са си хубави дрехите
Върнете се в началото Go down
emito
Срамежливко
Срамежливко
emito


Брой мнения : 58
Дата на регистрация : 03.03.2011

Коментари относно новата колекция "Fashion tv" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно новата колекция "Fashion tv"   Коментари относно новата колекция "Fashion tv" EmptyЧет Яну 05 2012, 18:02

ADSKI GROOOOZNO!
Върнете се в началото Go down
Teo_98
Новак
Новак
Teo_98


Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 28.02.2011

Коментари относно новата колекция "Fashion tv" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно новата колекция "Fashion tv"   Коментари относно новата колекция "Fashion tv" EmptyВто Яну 24 2012, 15:58

emito, при подобна изява отивате директно при наказаните. Трябва да изразявате коментарите си с подходящи изразни средства и да използвате кирилица. Налагам Ви предупреждение, което и ще Ви е за последно.

Лека вечер.
Върнете се в началото Go down
♫♫♫SsSillvMusic♫♫♫
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
♫♫♫SsSillvMusic♫♫♫


Брой мнения : 158
Дата на регистрация : 18.03.2011

Коментари относно новата колекция "Fashion tv" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно новата колекция "Fashion tv"   Коментари относно новата колекция "Fashion tv" EmptyЧет Яну 26 2012, 15:14

Марти написа:
Има дрехи, който ми харесаха много, но са малко! Доста са надути цените, но това не е нищо ново! Дънковата пола ми хареса, но още не съм сигурна дали да я купя! Обувките са уникални, особено тези за 120 диаманта! Роклите от 10200 и 153 и 140 ми харесват, но от нещата за диаманти няма да купя нищо!

+1
Върнете се в началото Go down
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

Коментари относно новата колекция "Fashion tv" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно новата колекция "Fashion tv"   Коментари относно новата колекция "Fashion tv" EmptyПет Фев 10 2012, 16:01

Здравейте!
Тъй като играта вече отдавна свърши,слагам ключ! Коментари относно новата колекция "Fashion tv" 309838

Лека вечер!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коментари относно новата колекция "Fashion tv" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно новата колекция "Fashion tv"   Коментари относно новата колекция "Fashion tv" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коментари относно новата колекция "Fashion tv"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Коментари относно новата колекция "Lady's Secret"
» Коментари, клюки, критики за новата "Зимна колекция"
» Новата лятна колекция
» Новата зимна колекция
» Коментари за колекция "Кралица на бала"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче-
Идете на: