Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Плажна колекция

Go down 
+2
Лексии^^
Марти
6 posters
АвторСъобщение
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 24
Място,където живее : софия

Плажна колекция Empty
ПисанеЗаглавие: Плажна колекция   Плажна колекция EmptyСъб Юни 25 2011, 10:21

Та какво мислите за новата плажна колекция? На мен ми се струва малко скъпичко, но въпреки всичко, ще си купя нещичко, да не остана и аз по-назад! Всъщност нищо не ми грабна окото!
Върнете се в началото Go down
Лексии^^
Новак
Новак
Лексии^^


Брой мнения : 48
Дата на регистрация : 04.04.2011

Плажна колекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна колекция   Плажна колекция EmptyСъб Юни 25 2011, 10:33

Много силна колекция, много неща ми грабнаха окото...Добре, че имам спестени парички, за да си купя нещичко....:)
Върнете се в началото Go down
naught_girl
Новак
Новак
naught_girl


Брой мнения : 2
Дата на регистрация : 24.06.2011

Плажна колекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна колекция   Плажна колекция EmptyСъб Юни 25 2011, 20:31

Мен лично нищо не ми хареса, исках очила, но тези са, меко казано, смешни, исках нови шапки, но тези мексиканки кифли са ужас, имаше мисля един хубав бански, НО с диаманти, и след като от много време имам бански в гардероба, но никога не я обличам само с бански, ми е излишно просто.
Като общо за колекцията, казвам, че не става, според мен, старите дрехи стоят мн добре и изглеждат естествено върху куклите, а все повече не харесвам новите, изглеждат като нарисувани, много измислени и изкуствени, гънките които трябва да правят дрехите естествени просто не са добре направени или изобщо ги няма, погледнете старите бански и ги сравнете с новите......
Върнете се в началото Go down
Сирена
Администратор
Администратор
Сирена


Брой мнения : 326
Дата на регистрация : 04.04.2011
Възраст : 26
Място,където живее : Варна

Плажна колекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна колекция   Плажна колекция EmptyСъб Юни 25 2011, 21:04

Плажна колекция Shoes-180-24 - това сега прилича на чехъл на някоя фея на светлината, но с 3 номера по-голям. Първо вижте, че не е блесящ, ами си е направо като лампа, светлина ли, тъмнина ли.. нещо излиза от него. Второ - контурите са криви, трето - само погледнете как завършва всяка "лента", никоя не отива зад крака... просто...

Плажна колекция Hat-70-4 - това е хубавичко...

Плажна колекция Bathingbottom-18-8 - Уоу... ще приличам пр******тка (с извинение), ако облека нещо подобно!!!

Плажна колекция Bathing-17-13 - Ужасни светлосенки, иначе като модел не е толкова лошо... И да не забравя да спомена, че нито един цвят не беше такъв, какъвто е представен в квадратчетата!

Плажна колекция Bathingbottom-20-36 - бЛяк! Никога не бих облякла нещо подобно! Модела не ми харесва, тук рисуването е добре!

Плажна колекция Sunglasses-22-14 - Никой не иска да сваля зубъка, нали? А с тези цайси всяка ще прилича на такава... или поне на Хари Потър :D

Плажна колекция Bathingbottom-21-43 - Това е МЪЖКИ бански, ако изречен къдравите декорации... А да не говорим, че се вижда част от ... сещате се...

Плажна колекция Coronet-66-38 - Това ми е страшно симпатично, макар че майка ми си слага нещо подобно като чисти (шегувам се)... Харесва ми много, освен в черен цвят, няма го този блясък като при другите и изглежда сякаш много,много са го прали и то избеляло...

Плажна колекция Bathingtop-20-43 - ОТВРАТ!!!

Плажна колекция Bathingtop-23-38 - Хубаво нарисувано, но лично аз не бих носила нещо толкова... не знам... претруфено може би... самите висящи парченца плат не ми харесват.


Плажна колекция Sunglasses-21-40 - ОоуУ, НЕ!

Плажна колекция Bathingtop-22-1 - ТВЪРДЕ обикновено!

Плажна колекция Hat-69-7 - ПРЕКРАСНО! Това бих го купила, но ако беше на цена ДО 2 000, дори и това е много за една шапка... а те сложилии, моля ВИ 9 000 !!!

Плажна колекция Necklace-91-20 - Щом съм го купила, значи страшно много ми харесва и цената за мен е прилична.

Плажна колекция Bathingbottom-19-30 - Нещо са ми много груби... очертанията.

Плажна колекция Bathingbottom-17-1 - Много обикновено!

Плажна колекция Bathing-16-1 - Ако нося това, то трябва да не мърдам - да не сядам, да не се навеждам, че сте се видят две нещица :D Много е отворено деколтето...

Плажна колекция Bathingtop-24-2 - Това е по-скоро БЕЛЬО!

На втората страница всичко, освен очилата и ОТНОВО светещите обувки с космическият номер ми харесват!

МОЛЯ, НЕ МЕ ЦИТИРАЙТЕ!!!!!


Последната промяна е направена от Сирена на Пет Юли 15 2011, 05:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
andromeda
Новак
Новак
andromeda


Брой мнения : 49
Дата на регистрация : 12.06.2011
Възраст : 33
Място,където живее : софия

Плажна колекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна колекция   Плажна колекция EmptyВто Юли 12 2011, 20:55

много са хубави всички но не мога да си ги позволя
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Плажна колекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна колекция   Плажна колекция EmptyНед Юли 24 2011, 12:56

Много са хубави,аз си купих розичка,бански онзи блестящтия червен,и коланчето.Мисех да си купя и шапка,и тъкмо да си купя и оп е свършила промоцията.
Върнете се в началото Go down
sladyranka
Новак
Новак
sladyranka


Брой мнения : 6
Дата на регистрация : 02.07.2011

Плажна колекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна колекция   Плажна колекция EmptyВто Юли 26 2011, 10:10

На мен почти всичко ми хареса от новата плажна колекция с изключение може би само на фльонгата която доста дълго се чудех шапка ли е или аксесоар за коса
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Плажна колекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна колекция   Плажна колекция EmptyСъб Юли 30 2011, 14:48

А също да не забравя-купих си и герданчето!
Върнете се в началото Go down
Сирена
Администратор
Администратор
Сирена


Брой мнения : 326
Дата на регистрация : 04.04.2011
Възраст : 26
Място,където живее : Варна

Плажна колекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна колекция   Плажна колекция EmptyВто Дек 27 2011, 13:43

Плажната колекция вече не е в играта. Ключ.

Лек ден Плажна колекция 2214837050
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажна колекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна колекция   Плажна колекция Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажна колекция
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» "Лятна Колекция"
» Новата лятна колекция
» Новата зимна колекция
» Нова колекция - Цветна магия
» Коментари за колекция "Кралица на бала"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче-
Идете на: