Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Харесва ли ви мола в Lady Popular?

Go down 
+7
Mrs.Devil
Чанта ЕксДи xD
Сирена
kateto123
andromeda
Марти
картина
11 posters
АвторСъобщение
картина
Новак
Новак
картина


Брой мнения : 17
Дата на регистрация : 06.06.2011
Възраст : 50
Място,където живее : Варна

Харесва ли ви мола в Lady Popular? Empty
ПисанеЗаглавие: Харесва ли ви мола в Lady Popular?   Харесва ли ви мола в Lady Popular? EmptyПон Юни 06 2011, 14:43

Много хубав мол! Харесва ли ви мола в Lady Popular? 3812652835 Дрехите са много шик! Харесва ли ви мола в Lady Popular? 671424 Какво мислите вие за него? Харесва ли ви мола в Lady Popular? 559918
Върнете се в началото Go down
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 25
Място,където живее : софия

Харесва ли ви мола в Lady Popular? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви мола в Lady Popular?   Харесва ли ви мола в Lady Popular? EmptyПон Юни 06 2011, 15:00

Ам... губят ми се обувки с платформа, иначе горе - долу молът е добре, но като че ли няма голямо разнообрезие, особено на блузи - да на количество са много, но може и още, а и пръстените са много малко като бройка...
Върнете се в началото Go down
andromeda
Новак
Новак
andromeda


Брой мнения : 49
Дата на регистрация : 12.06.2011
Възраст : 33
Място,където живее : софия

Харесва ли ви мола в Lady Popular? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви мола в Lady Popular?   Харесва ли ви мола в Lady Popular? EmptyНед Юни 12 2011, 02:44

готини са дрехите но цените са космически :x
Върнете се в началото Go down
kateto123
Новак
Новак
kateto123


Брой мнения : 6
Дата на регистрация : 30.06.2011
Възраст : 27
Място,където живее : България/Перник

Харесва ли ви мола в Lady Popular? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви мола в Lady Popular?   Харесва ли ви мола в Lady Popular? EmptyЧет Юни 30 2011, 15:54

Наистина има много хувави, но и много скъпи дрехи разнобразието на цветовете не е много голямо.
Върнете се в началото Go down
Сирена
Администратор
Администратор
Сирена


Брой мнения : 326
Дата на регистрация : 04.04.2011
Възраст : 26
Място,където живее : Варна

Харесва ли ви мола в Lady Popular? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви мола в Lady Popular?   Харесва ли ви мола в Lady Popular? EmptyПет Юли 08 2011, 14:53

Темата не е за този раздел. Местя я в "Коментари, клюки, критики".
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Харесва ли ви мола в Lady Popular? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви мола в Lady Popular?   Харесва ли ви мола в Lady Popular? EmptyВто Ное 29 2011, 18:34

ЗНачи според мен няма мнг-мнг голямо разнообразие....пръстените са мнг малко просто,блузите не са хубави все едни и същи модели като тези черните с надпис Mettallica,Hot peppers и т.н.....повечето са такива
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Харесва ли ви мола в Lady Popular? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви мола в Lady Popular?   Харесва ли ви мола в Lady Popular? EmptyЧет Яну 05 2012, 17:19

Виждам,че темата е неактивна и давам срок от 7дни някой да пропише в нея,иначе се заключва.
Върнете се в началото Go down
Чанта ЕксДи xD
Срамежливко
Срамежливко
Чанта ЕксДи xD


Брой мнения : 118
Дата на регистрация : 17.05.2011
Възраст : 35
Място,където живее : Варна

Харесва ли ви мола в Lady Popular? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви мола в Lady Popular?   Харесва ли ви мола в Lady Popular? EmptyВто Яну 10 2012, 17:15

Темата е изчерпана, защо има смисъл да стои още?
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net/profile?mode=editprofile&a
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

Харесва ли ви мола в Lady Popular? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви мола в Lady Popular?   Харесва ли ви мола в Lady Popular? EmptyВто Яну 10 2012, 17:47

Здравейте!
Темата ще стой докато не преценя,че вече не може да се пише в нея.А вас ще помоля да СПРЕТЕ вече с този спам,защото следващият път ще получите наказание!
Лека вечер!
Върнете се в началото Go down
сладкЪтЪ
Срамежливко
Срамежливко
сладкЪтЪ


Брой мнения : 118
Дата на регистрация : 04.04.2011

Харесва ли ви мола в Lady Popular? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви мола в Lady Popular?   Харесва ли ви мола в Lady Popular? EmptyЧет Яну 12 2012, 14:37

зимната колекция е хубава горе-долУ! мола ми харесва :)))
Върнете се в началото Go down
*СЕЛЕНА*
Новак
Новак
*СЕЛЕНА*


Брой мнения : 14
Дата на регистрация : 11.04.2012
Възраст : 25
Място,където живее : В мечтите си...

Харесва ли ви мола в Lady Popular? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви мола в Lady Popular?   Харесва ли ви мола в Lady Popular? EmptyСъб Апр 14 2012, 14:40

Здравейте,
Отдавна никой не пише в темата,давам ви 2 седмици отсрочка и ако никой не прояви интерес,заключвам. :)
Поздрави :)
Върнете се в началото Go down
selss_melss
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
selss_melss


Брой мнения : 158
Дата на регистрация : 22.02.2011

Харесва ли ви мола в Lady Popular? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви мола в Lady Popular?   Харесва ли ви мола в Lady Popular? EmptyСъб Апр 14 2012, 14:55

с новиет колекции - мисля, че всичко е супер там! Много ми харесва. Естествено цените можеше и да са малко по-ниски,амаа..
Върнете се в началото Go down
Lady_Mim4y
Модератор
Модератор
Lady_Mim4y


Брой мнения : 143
Дата на регистрация : 11.04.2012
Възраст : 26

Харесва ли ви мола в Lady Popular? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви мола в Lady Popular?   Харесва ли ви мола в Lady Popular? EmptyНед Апр 15 2012, 20:15

Христос Воскресе !
Честно казано , може да се каже , че го обожавам Харесва ли ви мола в Lady Popular? 559918дори днес излязох със пълни торби от новата-стара колекция "Пролетна Илюзия" XD Много се радвам , че точно нея пуснаха отново дори и лимитирано , успях да взема това , което не можах миналата година Харесва ли ви мола в Lady Popular? 188410 Ще се радвам , ако пуснат минало годишната зимна колекция ! А до колкото до другите магазини , те са СУПЕР ! Винаги , когато правя тоалет се налага да ида до МОЛА за нещо допълнително ! Това е от мен и лека вечер ! Харесва ли ви мола в Lady Popular? 188410
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Харесва ли ви мола в Lady Popular? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви мола в Lady Popular?   Харесва ли ви мола в Lady Popular? EmptyНед Апр 29 2012, 21:39

Мисля, че Мола трябва да се подмени. Като за начало бих променила обувките ... официални с официални, спортни със спортни и т.н. Така ми е доста разхвърляно и са ми нужни доста време, за да обиколя обувките и да си купя тези, за които съм тръгнала!!
Върнете се в началото Go down
Lady_Mim4y
Модератор
Модератор
Lady_Mim4y


Брой мнения : 143
Дата на регистрация : 11.04.2012
Възраст : 26

Харесва ли ви мола в Lady Popular? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви мола в Lady Popular?   Харесва ли ви мола в Lady Popular? EmptyПон Апр 30 2012, 12:02

Съгласна съм със veseto0o , че трябва да се подменят , но и като цяло трябва да се добавят във всички магазини нови дрехи не само да пускат нови и лимитирани колекции !!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Харесва ли ви мола в Lady Popular? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви мола в Lady Popular?   Харесва ли ви мола в Lady Popular? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Харесва ли ви мола в Lady Popular?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Целите на Lady Popular
» Lady Popular - безплатни диаманти!
» Lady Popular-безплатни диаманги
» Lady Popular Fashion Arena- ВЪПРОСИ
» Харесва ли ви снимката на предния потребител?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: За играта Лейди Попюлър :: Коментари, клюки, критики-
Идете на: