Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Как да се кача на подиума?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
картина
Новак
Новак
картина


Брой мнения : 17
Дата на регистрация : 06.06.2011
Възраст : 50
Място,където живее : Варна

Как да се кача на подиума? Empty
ПисанеЗаглавие: Как да се кача на подиума?   Как да се кача на подиума? EmptyПон Юни 06 2011, 14:04

Как да съм на подиума?Не знам! Как да се кача на подиума? 613749 Моля,ви ,ако сте били на подиума да ме посъветвате как да кача моето лейди,което се казва маус!
Върнете се в началото Go down
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 24
Място,където живее : софия

Как да се кача на подиума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се кача на подиума?   Как да се кача на подиума? EmptyПон Юни 06 2011, 14:16

Добър ден! Първо не сте в правилния раздел!
А сега отговор на въпроса ви на подиума ще се качите, когато печелите гласове. Гласове ще печелите като другите лейдита, гласуват за вас! Все пак за да сте па подиума трябва да имате най - много гласове, съответно лейдито с най - много гласове е на първо място! Заключвам темата!
Върнете се в началото Go down
 
Как да се кача на подиума?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дамите на подиума
» Топ20 на ПОДИУМА
» Протеста на дамите от подиума

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче-
Идете на: