Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 кой админ или мод харесвате най много

Go down 
+11
И С М Е Н А
сладкЪтЪ
BuBaTa
Mrs.Devil
♫♫♫SsSillvMusic♫♫♫
ivche_to
andromeda
July
^^Вики Донован^^
Чанта ЕксДи xD
Алекс
15 posters
Иди на страница : 1, 2  Next

Кой е любичият ви админ и мод?
1. Т Е М И Д А
кой админ или мод харесвате най много  I_vote_lcap14%кой админ или мод харесвате най много  I_vote_rcap
 14% [ 4 ]
2. Сирена
кой админ или мод харесвате най много  I_vote_lcap14%кой админ или мод харесвате най много  I_vote_rcap
 14% [ 4 ]
3. Марти
кой админ или мод харесвате най много  I_vote_lcap21%кой админ или мод харесвате най много  I_vote_rcap
 21% [ 6 ]
4. Benny_
кой админ или мод харесвате най много  I_vote_lcap25%кой админ или мод харесвате най много  I_vote_rcap
 25% [ 7 ]
5. Lady_Mim4y
кой админ или мод харесвате най много  I_vote_lcap11%кой админ или мод харесвате най много  I_vote_rcap
 11% [ 3 ]
6. The woman1
кой админ или мод харесвате най много  I_vote_lcap7%кой админ или мод харесвате най много  I_vote_rcap
 7% [ 2 ]
7.vkostadinowa
кой админ или мод харесвате най много  I_vote_lcap4%кой админ или мод харесвате най много  I_vote_rcap
 4% [ 1 ]
8.Кронос
кой админ или мод харесвате най много  I_vote_lcap4%кой админ или мод харесвате най много  I_vote_rcap
 4% [ 1 ]
Общо гласове : 28
 
Back

АвторСъобщение
????
Гост
avatar



кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyНед Май 08 2011, 00:12

кой и защо?
Върнете се в началото Go down
Алекс
Срамежливко
Срамежливко
Алекс


Брой мнения : 66
Дата на регистрация : 20.05.2011

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyПет Май 20 2011, 11:10

От модовете. ''Вики Довнован'' -много ми харесват и съм фаворит на мненията й . Изразява ги без да увърта каквото и да е ,искрена е . кой админ или мод харесвате най много  188410
Върнете се в началото Go down
Чанта ЕксДи xD
Срамежливко
Срамежливко
Чанта ЕксДи xD


Брой мнения : 118
Дата на регистрация : 17.05.2011
Възраст : 35
Място,където живее : Варна

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyЧет Май 26 2011, 16:17

Лекси и Вики Донован са ми много сладки. Марти е много готина, макар и рядко да показва модераторската си страна. СкайНюз вече не е Модератор...
Сирена е студена, строга, честна, справедлива и не много доверчива, трудно се сприятелява, но е перфектна за поста си! Джейн, сладурана :)
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net/profile?mode=editprofile&a
^^Вики Донован^^
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
^^Вики Донован^^


Брой мнения : 327
Дата на регистрация : 03.03.2011

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyЧет Юни 23 2011, 08:35

Ако до една седмица няма нови мнения слагам ключ!
Върнете се в началото Go down
July
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
July


Брой мнения : 222
Дата на регистрация : 25.03.2011

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyЧет Юни 23 2011, 11:24

Вики донован, сирена, марти
Върнете се в началото Go down
andromeda
Новак
Новак
andromeda


Брой мнения : 49
Дата на регистрация : 12.06.2011
Възраст : 33
Място,където живее : софия

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyВто Юли 12 2011, 00:29

всички
Върнете се в началото Go down
ivche_to
Срамежливко
Срамежливко
ivche_to


Брой мнения : 61
Дата на регистрация : 20.07.2011

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyСря Юли 20 2011, 11:30

Алекс написа:
От модовете. ''Вики Довнован'' -много ми харесват и съм фаворит на мненията й . Изразява ги без да увърта каквото и да е ,искрена е . кой админ или мод харесвате най много  188410
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyВто Юли 26 2011, 08:26

Jane-сладуранка е-нямам думи за нея всичко в нея ми харесва.
Вики Донован-защото,е искрена .


Това са всичките ми фаворите!
Върнете се в началото Go down
♫♫♫SsSillvMusic♫♫♫
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
♫♫♫SsSillvMusic♫♫♫


Брой мнения : 158
Дата на регистрация : 18.03.2011

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyЧет Яну 05 2012, 16:16

Редактирайте анкетата, както виждам Лекси^^ я няма, имаме нова Хайди.
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyЧет Яну 05 2012, 16:17

Така анкетата е редактирана....
Върнете се в началото Go down
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyСъб Яну 07 2012, 19:00

Макар,че още не съм опознал повечето,мисля,че щом са стигнали до този пост,има с какво да ни впечатлят,затова всички :)
Върнете се в началото Go down
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyСъб Яну 07 2012, 21:04

Анкетата е обновена.
Може да гласувате!
Върнете се в началото Go down
BuBaTa
Срамежливко
Срамежливко
BuBaTa


Брой мнения : 121
Дата на регистрация : 23.02.2011

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyНед Яну 08 2012, 21:50

мрс.девил и сирена
Върнете се в началото Go down
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyНед Яну 08 2012, 21:53

Здравейте!
Ще ви помоля,след като изказвате мнение да се аргументирате,защо този (тези) модератор\и са ви направили впечатление!
Лека вечер!
Върнете се в началото Go down
July
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
July


Брой мнения : 222
Дата на регистрация : 25.03.2011

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyПон Яну 09 2012, 14:47

ами сирена и новия мрсдевил. Ами защото са незнам. повече си вършат работата като че ли. другите не се включват никъде! само в чата от време на време.иначе и джейн ми допада , защото и тя доста пише те от разделите сега не е активна защото няма какви забележки да прави и за нея адмирации за целия форум смисъл като дизайн и раздели и т.н.
Върнете се в началото Go down
July
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
July


Брой мнения : 222
Дата на регистрация : 25.03.2011

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyПон Яну 09 2012, 14:48

пп : ами не трябва ли да е в коментарите и критиките тая тема?
Върнете се в началото Go down
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyПон Яну 09 2012, 15:40

Здравейте!
July-Има вече подобна тема в Клюки.Различават се с тази съвсем малко.Затова смятам че е уместно темата за сега да остане тук.
Благодаря Ви за милите коментари!
Поздрави и усмивки!
Върнете се в началото Go down
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyВто Яну 10 2012, 16:15

Здравейте!
Тъй като темата е анкета отива в раздел "Анкети" :))
Лека вечер!
Върнете се в началото Go down
сладкЪтЪ
Срамежливко
Срамежливко
сладкЪтЪ


Брой мнения : 118
Дата на регистрация : 04.04.2011

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyЧет Яну 12 2012, 14:44

сирена джейн и мрс. девил и марти без тоя тео. той въобще ко прай??
Върнете се в началото Go down
И С М Е Н А
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
И С М Е Н А


Брой мнения : 306
Дата на регистрация : 15.01.2012
Възраст : 24
Място,където живее : При Шрек и Фиона xD

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyПон Яну 16 2012, 17:56

Сирена,Джейн,Марти....Абе,въобще всички без Mrs.Devil и Teo_98.Мрс.Девил е толкова строг,а другия Тео въобще не се включва.


Последната промяна е направена от Iren_ganeva на Съб Яну 28 2012, 16:03; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://tactactac.net/
emito
Срамежливко
Срамежливко
emito


Брой мнения : 58
Дата на регистрация : 03.03.2011

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyПет Яну 27 2012, 14:16

Най-много Марти и Джейн. Другите са много строги. Джейн ми харесва, заради мненията ѝ. Също така е толерантна с потребителите, не съм я виждала да наказва или нещо подобно. Марти - същото, обаче е по-свитичка такава..много миличка и доста често се включва в игрите заедно с нас.
Върнете се в началото Go down
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 24
Място,където живее : софия

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyСъб Яну 28 2012, 12:42

Анкетата е променена, поради промяната в екипа!
Лек следобед!
кой админ или мод харесвате най много  2443975900
Върнете се в началото Go down
BuBaTa
Срамежливко
Срамежливко
BuBaTa


Брой мнения : 121
Дата на регистрация : 23.02.2011

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyСъб Яну 28 2012, 21:34

Ами сега след като видях постовете на Бени, тя много ми допада! Ноо. ще си изразя мнението за всеки по отделно :)

1. Jane - на последък не я виждам много да пише в темите, но ми е симпатична и сладка :)
2. Сирена - Много си я обичкам, нищо че е строга! Много ми напомня на някой от Екипа на играта, но не мога да определя на кого. Строга е, но справедлива.
3. Тео_98 - не ми е симпатичен.. не се намирам много, много в неговите раздели и не съм му се натъквала често, но поне според мненията,които съм виждала е строг, не се включва в игрите, което за мен е плашещо xD
4. Mrs.Devil - ами и той е строгичък, но последно време нещо... не знам.. умекна лии? Много започна да прощава, което е в наш интерес, на Потребителите :D Много ми харесва това,че се включва в темичките и ни смята за равни...брои с нас, спами от време на време с нас и т.н.
5. Марти - доста е толерантна с потребителите. До сега не съм засичала да е правила сериозна забележка или нещо такова..най-малко пък да наказва! Симпатяга е :)
6. Benny_ - макар и с малкото си постове ми направи впечатление! Тя също като Марти доста прощава и е толерантна с потребителите, не се включва много в игрите,но това е по лична преценка! Много, ама много ми напомня за Benita, не мога да си обясня защо (не е заради ник-а)...
Върнете се в началото Go down
И С М Е Н А
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
И С М Е Н А


Брой мнения : 306
Дата на регистрация : 15.01.2012
Възраст : 24
Място,където живее : При Шрек и Фиона xD

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyНед Яну 29 2012, 10:59

1.Jane-абе,златна е...има талант за Админ на форум,за графики и т.н.
2.Сирена-мисля,че имаше такава кукла,със същото име в играта...Много наказва,но все пак......си ми харесва...
3.Teo_98-виждам,че в последно време е активен,ама....мненията са му нулеви,няма смисъл от тях,не играе играта.....Че той как да ни отговаря на въпросите.....като нищичщо не знае за играта.
4.Марти-справедлива е,не наказва много,пише тук-там.....Готина е...
5.Mrs.Devil-В последно време не ми беше симпатичен,заради строгостта му....Но тия дни беше много по-отстъпчив,сгрогостта-никаква я няма.Сега ми е много симпатичен.
6.Benny_-Както написах в една тема в Игротека-ти не си ли Benita от официалният форум на ЛП?Но все пак си ми симпатична..

Според мен трябва и да се добавят полета "Всички" и "Никои"...
Върнете се в началото Go down
http://tactactac.net/
nanata99
Срамежливко
Срамежливко
nanata99


Брой мнения : 138
Дата на регистрация : 26.02.2011
Възраст : 63
Място,където живее : суфийску

кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  EmptyПет Фев 10 2012, 21:06

Benny_ и Марти - те ми допадат най-много, защото са мили и толерират потребителите :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





кой админ или мод харесвате най много  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой админ или мод харесвате най много    кой админ или мод харесвате най много  Empty

Върнете се в началото Go down
 
кой админ или мод харесвате най много
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Кредитите, много са!!!
» Много неща в едно
» Какво мразите най-много в играта?
» Нов админ конкурс
» Админ списание

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Забавления :: Анкети-
Идете на: