Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 LadyPopular 2.0!

Go down 
+12
kateto123
картина
SkyNews
Melissa
Лексии^^
Чанта ЕксДи xD
^^Вики Донован^^
Ali_765
SELENA
Марти
Т Е М И Д А
jacki
16 posters
АвторСъобщение
jacki
Срамежливко
Срамежливко
jacki


Брой мнения : 66
Дата на регистрация : 17.04.2011
Възраст : 28
Място,където живее : Велико Търново

LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! EmptyСъб Апр 23 2011, 14:33

Какво мислите за новата версия,която предстой?
Върнете се в началото Go down
Т Е М И Д А
Богиня на правосъдието
Богиня на правосъдието
Т Е М И Д А


Брой мнения : 481
Дата на регистрация : 24.12.2010
Възраст : 28
Място,където живее : добрич

LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! EmptyСъб Апр 23 2011, 15:08

Ще почакаме да я видим, макар че по мое мнение не мисля, че ще ми се отрази добре... Предполагам, че всичко ще стане за диаманти и играта ще стане напълно зависима от парите на хората, не че сега не е.
Но, не мога нищо друго да кажа, тъй като никой не знае какъв ще бъде дизайна. Тук можем само да предполагаме...
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net
Т Е М И Д А
Богиня на правосъдието
Богиня на правосъдието
Т Е М И Д А


Брой мнения : 481
Дата на регистрация : 24.12.2010
Възраст : 28
Място,където живее : добрич

LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! EmptyСря Апр 27 2011, 15:29

Хайде, коментирайте дами! Дойде дизайна!
Та, моето мнение :

Не ми харесва дизайна... Харесвам промените и новите неща в играта, които са направили и добавили, но дизайна никак не ми допада....
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 24
Място,където живее : софия

LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! EmptyСря Апр 27 2011, 15:41

На мен пък и дизайна и всичко ми харесват! Много съм доволна, можеше да има и нови дрешки или прически...
Върнете се в началото Go down
SELENA
Новак
Новак
avatar


Брой мнения : 23
Дата на регистрация : 14.03.2011

LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! EmptyСря Апр 27 2011, 15:49

Всичко е бъгаво. Изглежда добре като дизайн, но да си бяха оставили глада и тези неща където си бяха. Сега трябва да рефрешвам за да видя истинската стойност. Освен това тези падащи менюта - отваряш ги, а те се затварят. Да не говориме, че забива повече от преди
Върнете се в началото Go down
Ali_765
Новак
Новак
Ali_765


Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 07.04.2011
Място,където живее : България

LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! EmptyЧет Апр 28 2011, 14:50

Според мен падащите менюта са отвратителни. Първо дуелите са в едно с игрите, второ хигиената, глада, жаждата, енергията се виждат по-трудно, трето чест изчезват или се появяват без причина. Също така е пълно с бъгове свързани с ... всичко - апартамента, любимеца и т.н. Новият дизаин е хубав, но много изморява очите! Нима спряха играта за почти 10 часа, заради това!!!!! Освен това, че вече има зайци, аз лично не виждам нещо по-добро, което да си струва бъговете. Можеш да имаш повече от 1 любимец, но от това няма полза - Той не ти дава никакви точки. В галерията има албуми и за какво ще се използват - Лейдитата с място за само 10 снимки няма да направят 10 албума, а най-много 2-3. "Играта се подобри." Ха-ха. Подобри се само за лейдитата, харчещи по 100лв. и повече, на месец, за играта.
Върнете се в началото Go down
^^Вики Донован^^
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
^^Вики Донован^^


Брой мнения : 327
Дата на регистрация : 03.03.2011

LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! EmptyЧет Апр 28 2011, 18:40

Ами дизайнът бива,но ужасно съм ядосана.Кучето ми пише,че е коте.Изчезнаха му купищата дрехи,които съм му закупила преди.
А и не мога да си храня куклата,заради предметите на кучето,които са невидими.Ами това е,аз харча месечно пари,е не 100 лева.Макар,че си признавам,че имаш и един - два такива месеца.
Върнете се в началото Go down
Чанта ЕксДи xD
Срамежливко
Срамежливко
Чанта ЕксДи xD


Брой мнения : 118
Дата на регистрация : 17.05.2011
Възраст : 35
Място,където живее : Варна

LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! EmptyВто Май 17 2011, 12:04

ужасно е! иии е много бъгаво! има една Лекси там, не знам дали е тази тук, но онази там в темата за бъговете направо измете пода с оная Виктория :D точно тъй трябваше!!! хората се оплакват, че има еднакав бъг при всички и че и с друг браузър, тя виктория - няма никакав проблем, пробвайте през друг браузър; интернета ви е бавен, играта си върви много бързо...

и всякакви такива глупости с които се оправдават моля ви се!!!!!

новата версия я мразя! ОСОБЕНО ПАДАЩИТЕ МЕНЮТА! сега и от мобилния не мога да играя ... пууу ..... бъгава смотана игра!
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net/profile?mode=editprofile&a
Лексии^^
Новак
Новак
Лексии^^


Брой мнения : 48
Дата на регистрация : 04.04.2011

LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! EmptyВто Май 17 2011, 13:06

Аз бях, хич не си поплювам аз...Всички в този форум го знаят, сега е крайно време и там да научат!:D Тъъ като ми изтече банна, ще продължа да я ядосвам онази!
Върнете се в началото Go down
Melissa
Срамежливко
Срамежливко
Melissa


Брой мнения : 70
Дата на регистрация : 02.03.2011
Възраст : 30
Място,където живее : София!

LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! EmptyВто Май 17 2011, 18:19

Сега ще съм малко " офтопик ", ама ако продължиш да я ядосваш ( а аз много си обичкам Виктория LadyPopular 2.0! 953113 , много ми е симпатичнаа LadyPopular 2.0! 800830 ) ще ти изтрият профила, Дани.
Тя ти е симпатична, ай стигЪ бе!?! Пък и нека го изтрият, все едно ми пука за скапания им форум...Пък и аз я карам на принципа: Не е важно на мен да ми е добре, важното е на другите да им е зле! LadyPopular 2.0! 349777
Mи симпатична ми е, бе! ЗнаИш ли колко много ми помага? LadyPopular 2.0! 559918


Последната промяна е направена от Melissa на Чет Май 26 2011, 08:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.interesno.bulgarianforum.net
SkyNews
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
SkyNews


Брой мнения : 266
Дата на регистрация : 31.03.2011
Възраст : 36
Място,където живее : София

LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! EmptyЧет Май 26 2011, 08:00

Melissa написа:
Тя ти е симпатична, ай стигЪ бе!?! Пък и нека го изтрият, все едно ми пука за скапания им форум...Пък и аз я карам на принципа: Не е важно на мен да ми е добре, важното е на другите да им е зле! LadyPopular 2.0! 349777
LadyPopular 2.0! 349777 LadyPopular 2.0! 349777 LadyPopular 2.0! 349777
Мен Виктория и всички други Модератори ме дразнят страшно много и не мога да си обясня защо. След малко ще сложа една темичка тук, където ще се оплакваме на воля LadyPopular 2.0! 800830

По темата : Плащаш, получаваш мръсни чорапи... не, не... мръсни, миризливи, дрипави, пълни с мравки чорапи! Падащите менюта са ужасни. Сега и от телефон не може да се играе.
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net/
картина
Новак
Новак
картина


Брой мнения : 17
Дата на регистрация : 06.06.2011
Възраст : 50
Място,където живее : Варна

LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! EmptyЧет Юни 09 2011, 10:28

Аз съм много доволна! LadyPopular 2.0! 559918
Върнете се в началото Go down
kateto123
Новак
Новак
kateto123


Брой мнения : 6
Дата на регистрация : 30.06.2011
Възраст : 27
Място,където живее : България/Перник

LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! EmptyЧет Юни 30 2011, 15:57

На мен дизаина ми харесва, но подредбата на някои неща не ми допада особено.
Върнете се в началото Go down
Сирена
Администратор
Администратор
Сирена


Брой мнения : 326
Дата на регистрация : 04.04.2011
Възраст : 26
Място,където живее : Варна

LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! EmptyПет Юли 08 2011, 15:03

Лекси^^ и Melissa, моля да се съобразят с темата. Все пак една от тях е Модератор, макар и не на този раздел.
Върнете се в началото Go down
sladyranka
Новак
Новак
sladyranka


Брой мнения : 6
Дата на регистрация : 02.07.2011

LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! EmptyПон Юли 11 2011, 12:19

Страхотна е новата версия, много ми харесва
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! EmptyНед Юли 24 2011, 10:19

Хубава е новата версия,но не ми харесва това,че преди това да подчертаем текста а сега не ми става иначе е супер!
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! EmptyНед Юли 24 2011, 10:19

Хубава е новата версия,но не ми харесва това,че преди това да подчертаем текста а сега не ми става иначе е супер!
Върнете се в началото Go down
Т Е М И Д А
Богиня на правосъдието
Богиня на правосъдието
Т Е М И Д А


Брой мнения : 481
Дата на регистрация : 24.12.2010
Възраст : 28
Място,където живее : добрич

LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! EmptyСъб Яну 07 2012, 22:32

Темата
не е активна от доста време. Давам срок от 5 дни, в които можете да
поставите мненията си, в противен случай темата се заключва и съответно
праща в Коша на форума.
Лека вечер.
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net
SkyNews
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
SkyNews


Брой мнения : 266
Дата на регистрация : 31.03.2011
Възраст : 36
Място,където живее : София

LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! EmptyПет Фев 10 2012, 17:57

Така.....идвам като се опитвам да спася темата :) След премахването на падащите менюта версията изключително започна да ми харесва! Макар и с малко закъсняло мнение... Наистина тогава не можех да свикна с нея, беше ми прекалено семпла, но като сравнявам с най-първата версияя.. Предната беше прекалено немодернизирана. С радост ще очаквам следващата версия :)
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net/
BuBaTa
Срамежливко
Срамежливко
BuBaTa


Брой мнения : 121
Дата на регистрация : 23.02.2011

LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! EmptyЧет Апр 12 2012, 17:04

и аз много ще се радвам на следващата версия. Тази ми харесва мнгоо!
Върнете се в началото Go down
Lady_Mim4y
Модератор
Модератор
Lady_Mim4y


Брой мнения : 143
Дата на регистрация : 11.04.2012
Възраст : 26

LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! EmptyВто Май 01 2012, 18:25

Добър вечер ,
Темата е неактивна от доста време и давам срок от 2седмици , в които да се раздвижат нещата , ако ли не темата се заключва и праща в Кошче . Приятна вечер :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





LadyPopular 2.0! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LadyPopular 2.0!   LadyPopular 2.0! Empty

Върнете се в началото Go down
 
LadyPopular 2.0!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Списание на LadyPopular Forum

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: За играта Лейди Попюлър :: Lady Popular-
Идете на: