Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Предложение за имената на потребителите

Go down 
3 posters

Съгласни ли сте?
1.ДА.
Предложение за имената на потребителите I_vote_lcap25%Предложение за имената на потребителите I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
2.НЕ.
Предложение за имената на потребителите I_vote_lcap50%Предложение за имената на потребителите I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
3.50/50.
Предложение за имената на потребителите I_vote_lcap25%Предложение за имената на потребителите I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Общо гласове : 4
 
Poll closed

АвторСъобщение
^^Вики Донован^^
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
^^Вики Донован^^


Брой мнения : 327
Дата на регистрация : 03.03.2011

Предложение за имената на потребителите Empty
ПисанеЗаглавие: Предложение за имената на потребителите   Предложение за имената на потребителите EmptyСъб Мар 26 2011, 05:33

Предложението ми е да се забрани на новите потребители да се регистрират във нашият форум с имената на администратори или модератори от офицални форум на играта.
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Предложение за имената на потребителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за имената на потребителите   Предложение за имената на потребителите EmptyСъб Мар 26 2011, 09:06

И защо не!Какво ви пречат имената, даже по лесно се запомнят...аз съм твърдо против...Съжалявам!
Върнете се в началото Go down
July
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
July


Брой мнения : 222
Дата на регистрация : 25.03.2011

Предложение за имената на потребителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за имената на потребителите   Предложение за имената на потребителите EmptyСъб Мар 26 2011, 10:26

Против! Никой не може да ти забрани това... А и какво? Като се регистрира някой нов да го банвам или изтривам, защото си е харесал името на някой Администратор. Какво им е толкова важното на Администраторите и Модераторите и то точно от играта, че никой да не се пише като тях?

П.П. Аз съм Администратор на истинската игра. На мен си ми харесва July и какво ще ми забраните ли?
Върнете се в началото Go down
^^Вики Донован^^
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
^^Вики Донован^^


Брой мнения : 327
Дата на регистрация : 03.03.2011

Предложение за имената на потребителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за имената на потребителите   Предложение за имената на потребителите EmptyСъб Мар 26 2011, 14:51

Моля темата да се заключи,малко съм безмозъчна.
Върнете се в началото Go down
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 25
Място,където живее : софия

Предложение за имената на потребителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за имената на потребителите   Предложение за имената на потребителите EmptyСъб Мар 26 2011, 14:53

Слагам Предложение за имената на потребителите 309838 !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложение за имената на потребителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за имената на потребителите   Предложение за имената на потребителите Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предложение за имената на потребителите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Снимки на потребителите
» Проблем със "стените" на потребителите
» предложение за админ конкурс
» Предложение
» Предложение за кредити

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче-
Идете на: