Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 история за лейди

Go down 
+14
И С М Е Н А
selss_melss
ivche_to
Алекс
July
Сирена
SkyNews
Т Е М И Д А
~Rositta.
cvetelina_vd66
sladka852
Ocean fairy
^^Вики Донован^^
krisity_sweety
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
????
Гост
avatar



история за лейди - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история за лейди   история за лейди - Page 2 EmptyПон Май 02 2011, 18:12

НОВА ИСТОРИЯ

Сирена : Момичета, само ще помоля този, който свърши историята да копира по-горните мнения и да я сложи в мнението си цялата, за да можем всички да я прочетем спокойно и събрано :)
Върнете се в началото Go down
SkyNews
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
SkyNews


Брой мнения : 266
Дата на регистрация : 31.03.2011
Възраст : 36
Място,където живее : София

история за лейди - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история за лейди   история за лейди - Page 2 EmptyСъб Май 07 2011, 23:59

Преди много много години, когато още играта била млада нямало злоба, нямало завист. Всичко било розово, в буквалния смисъл. На подиума били заслужили, млади, красиви, стилни дами с много вкус и разнообразни цветни комбинации, с които да ни зарадват! Диамантите стрували стотинки. Играта не зависела от тях, затова почти никой не ги използвал. Всички били щастливи освен Администраторите и Модераторите на играта. Те решили да затъмнят играта като сложили тъмно розово и оранжево за фон на играта. Нямали ги вече веселите пъстри цветове. Подиума се превърнал в свърталище на вещици, а диамантите - като храна без, която никой не можел. Няколко дами от "старото поколение" /т.е. от най-първата игра/ решили да се опълчат някак на Администраторите и Модераторите, но.......

(Нямам нищо против Модераторите и Администраторите на играта, аз така си виждам играта и за мен това си е истината разказана в малко по-вълшебна приказка история за лейди - Page 2 3483496927 Аз съм около стотното регистрирано лейди и знам какво беше в началото, знам какво е и сега. Е, кажете - няма ли голяма разлика?)
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net/
Сирена
Администратор
Администратор
Сирена


Брой мнения : 326
Дата на регистрация : 04.04.2011
Възраст : 26
Място,където живее : Варна

история за лейди - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история за лейди   история за лейди - Page 2 EmptyНед Май 08 2011, 00:08

SkyNews написа:
Преди много много години, когато още играта била млада нямало злоба, нямало завист. Всичко било розово, в буквалния смисъл. На подиума били заслужили, млади, красиви, стилни дами с много вкус и разнообразни цветни комбинации, с които да ни зарадват! Диамантите стрували стотинки. Играта не зависела от тях, затова почти никой не ги използвал. Всички били щастливи освен Администраторите и Модераторите на играта. Те решили да затъмнят играта като сложили тъмно розово и оранжево за фон на играта. Нямали ги вече веселите пъстри цветове. Подиума се превърнал в свърталище на вещици, а диамантите - като храна без, която никой не можел. Няколко дами от "старото поколение" /т.е. от най-първата игра/ решили да се опълчат някак на Администраторите и Модераторите, но.......

(Нямам нищо против Модераторите и Администраторите на играта, аз така си виждам играта и за мен това си е истината разказана в малко по-вълшебна приказка история за лейди - Page 2 3483496927 Аз съм около стотното регистрирано лейди и знам какво беше в началото, знам какво е и сега. Е, кажете - няма ли голяма разлика?)

Уау! Заби ме в земята с тази история, браво Bravo

...Няколко дами от "старото поколение" /т.е. от най-първата игра/ решили да се опълчат някак на Администраторите и Модераторите, но...
...както всички знаем - тях никой не може да ги победи. Момичетата решили да ползват собственото им оръжие срещу тях - диамантите и потребителите, които им предоставят "кървавите" пари /това за парите, не знам откъде ми дойде xD/. "Първородните" лейдита организирали протест, който плъзнал като вирус из цялата игра. С него те призовавали всички да не пращат повече смс-и и да се опълчат на Администраторите. Явно се досещате, че имали много последователки /е, нали плъзнал като вирус, много ясно.../. Това обаче било пагобно за всички играещи. Администраторките измислили горчиво отмъщение за лейдитата. Всички нови колекции в мола не пускали с по-ниска цела от 7 000 долара или по-нисък диамантен брой от 100. Всички били разочаровани. Но какво можели да сторят, освен...

/Ауу... как се овлякох и аз като Рени /вие я знаете като Скай или SkyNews/
Върнете се в началото Go down
^^Вики Донован^^
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
^^Вики Донован^^


Брой мнения : 327
Дата на регистрация : 03.03.2011

история за лейди - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история за лейди   история за лейди - Page 2 EmptyЧет Юни 23 2011, 08:45

Ако до една седмица няма нови мнения слагам ключ!
Върнете се в началото Go down
July
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
July


Брой мнения : 222
Дата на регистрация : 25.03.2011

история за лейди - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история за лейди   история за лейди - Page 2 EmptyЧет Юни 23 2011, 10:55

ЕТО СЛАГАМ ЦЯЛАТА ИСТОРИЯ :

Преди много много години, когато още играта била млада нямало злоба, нямало завист. Всичко било розово, в буквалния смисъл. На подиума били заслужили, млади, красиви, стилни дами с много вкус и разнообразни цветни комбинации, с които да ни зарадват! Диамантите стрували стотинки. Играта не зависела от тях, затова почти никой не ги използвал. Всички били щастливи освен Администраторите и Модераторите на играта. Те решили да затъмнят играта като сложили тъмно розово и оранжево за фон на играта. Нямали ги вече веселите пъстри цветове. Подиума се превърнал в свърталище на вещици, а диамантите - като храна без, която никой не можел. Няколко дами от "старото поколение" /т.е. от най-първата игра/ решили да се опълчат някак на Администраторите и Модераторите, но.......
...Няколко дами от "старото поколение" /т.е. от най-първата игра/ решили да се опълчат някак на Администраторите и Модераторите, но...
...както всички знаем - тях никой не може да ги победи. Момичетата решили да ползват собственото им оръжие срещу тях - диамантите и потребителите, които им предоставят "кървавите" пари /това за парите, не знам откъде ми дойде xD/. "Първородните" лейдита организирали протест, който плъзнал като вирус из цялата игра. С него те призовавали всички да не пращат повече смс-и и да се опълчат на Администраторите. Явно се досещате, че имали много последователки /е, нали плъзнал като вирус, много ясно.../. Това обаче било пагобно за всички играещи. Администраторките измислили горчиво отмъщение за лейдитата. Всички нови колекции в мола не пускали с по-ниска цела от 7 000 долара или по-нисък диамантен брой от 100. Всички били разочаровани. Но какво можели да сторят, освен...

...да напуснат играта? Всички я намразили, заради лакомите Администратори и я напуснали. Играта фалирала и била спряна от XS Software.
Всички лакоми Модератори и Администратори започнали да продават сладолед из улиците и всички им се хилели. КРАЙ.


ЗАПОЧВАЙТЕ НОВА ИСТОРИЯ
Върнете се в началото Go down
Алекс
Срамежливко
Срамежливко
Алекс


Брой мнения : 66
Дата на регистрация : 20.05.2011

история за лейди - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история за лейди   история за лейди - Page 2 EmptyПон Юли 18 2011, 13:37

Ха! И кой ще каже .. Продължавам историята ..

Освен да чакат . Лейдито се отчаяло ,защото останала без пари и нямала провизии за храна . Един ден ..
Върнете се в началото Go down
ivche_to
Срамежливко
Срамежливко
ivche_to


Брой мнения : 61
Дата на регистрация : 20.07.2011

история за лейди - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история за лейди   история за лейди - Page 2 EmptyСря Юли 20 2011, 11:11

...отново започнали да ги обиждат....
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



история за лейди - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история за лейди   история за лейди - Page 2 EmptyВто Юли 26 2011, 11:20

и то така се изневило,че се опитало да им свали рейтинга,но като прочело,че лейдита под ниво 10 не могат да гласуват лицето му станало червено като домат.То решило да им затрие носа и направило така.............
Върнете се в началото Go down
selss_melss
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
selss_melss


Брой мнения : 158
Дата на регистрация : 22.02.2011

история за лейди - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история за лейди   история за лейди - Page 2 EmptyЧет Яну 05 2012, 23:40

Алекс , казаха КРАЙ на историята що продължаваш??? съншайн що пишеш цветно?

аз почвам наново история

Във форума на ЛП, обикновен ден,с 340 читатели! всичко изглеждало наерд и нормал за екипа.. но дошло време -12:59 и ето че "Киларката" попаднала нареклама на играта,докато търсала поредния хорър. регнала се напрайла пънк лейди със същото име (нз дали има такава,ам си го измислих). Регнала се у форума и почнала да прай еми с псувни,които........
Върнете се в началото Go down
July
Леееко отсрамен
Леееко отсрамен
July


Брой мнения : 222
Дата на регистрация : 25.03.2011

история за лейди - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история за лейди   история за лейди - Page 2 EmptyПет Яну 06 2012, 14:35

попаднали под очичките на Хиларито.
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



история за лейди - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история за лейди   история за лейди - Page 2 EmptyПет Яну 06 2012, 17:26

selss_melss цветно писане е разрешено освен в работните раздели.

и тя взела да нацвъка баннове на тези,дето рекламират,но....
Върнете се в началото Go down
И С М Е Н А
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
И С М Е Н А


Брой мнения : 306
Дата на регистрация : 15.01.2012
Възраст : 24
Място,където живее : При Шрек и Фиона xD

история за лейди - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история за лейди   история за лейди - Page 2 EmptyПон Яну 16 2012, 16:27

за съжаление Астрейката ги направила модове и не могло.......
Върнете се в началото Go down
http://tactactac.net/
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

история за лейди - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история за лейди   история за лейди - Page 2 EmptyПет Фев 10 2012, 14:48

Здравейте!
Silver**Music-Моля да не наричате така хората.Толкова мразя,когато някой употребява среден род,върху нечие име.
Имате предупреждение за това!

Поздрави!
Върнете се в началото Go down
И С М Е Н А
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
И С М Е Н А


Брой мнения : 306
Дата на регистрация : 15.01.2012
Възраст : 24
Място,където живее : При Шрек и Фиона xD

история за лейди - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история за лейди   история за лейди - Page 2 EmptyСъб Фев 11 2012, 21:41

да ги накаже.....Хилари започнала да прави предупреждения,да изтрива темите,нооо това не свършвало....вече,изморена от това се оплакала на Астрея да я премахне от екипа на форума и я накаже с вечен бан....това станало,но тя се регнала с ново име "наркотрафикантка".....започнала пак с темите с псувни и...

Анубис-значи аз не мога,а July може...Или пишете мненията си за брой?
Върнете се в началото Go down
http://tactactac.net/
Mrs.Devil
Администратор
Администратор
Mrs.Devil


Брой мнения : 655
Дата на регистрация : 07.01.2012

история за лейди - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история за лейди   история за лейди - Page 2 EmptyНед Фев 12 2012, 12:24

Здравейте!
Silver**Music- Пробвайте,още веднъж да обидите Hilary3 и да ме клеветите,както си искате и ще си отидете с един хубав бан!
Това се отнася за всички! Не искам да виждам,повече,каквато и да е обида,за които и да било от другия форум или този!

Лек ден!
Върнете се в началото Go down
И С М Е Н А
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
И С М Е Н А


Брой мнения : 306
Дата на регистрация : 15.01.2012
Възраст : 24
Място,където живее : При Шрек и Фиона xD

история за лейди - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история за лейди   история за лейди - Page 2 EmptyНед Фев 12 2012, 12:43

На Хилари3 не й издържали нервите.Оплакала се пак на Астрея и тя баннала и този профил,но по ИПадрес.И така всичко свършило,отново форумът станал спокоен като преди.



Нова приказка:
Един ден,едно момиче решило да си регистрира в Лейди Популар.Направила си лейди,стигнала до 20-ия ден на 6-то ниво и искала друго лейди.Затова почнала да пише на другите лейдита....
Върнете се в началото Go down
http://tactactac.net/
vkostadinowa
Новак
Новак
vkostadinowa


Брой мнения : 45
Дата на регистрация : 29.04.2012
Място,където живее : гр. Разлог

история за лейди - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история за лейди   история за лейди - Page 2 EmptyВто Май 01 2012, 11:09

Здравейте, ако до две седмици не бъде проявен интерес към темата, ще се наложи да я заключа.
Върнете се в началото Go down
Mary-Margareth
Новак
Новак
Mary-Margareth


Брой мнения : 30
Дата на регистрация : 25.03.2011

история за лейди - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история за лейди   история за лейди - Page 2 EmptyВто Май 01 2012, 17:15

Един ден,едно момиче решило да си регистрира в Лейди Популар.Направила си лейди,стигнала до 20-ия ден на 6-то ниво и искала друго лейди.Затова почнала да пише на другите лейдита....

...дали искат да й вземат лейдито, понеже играта й станала безинтересна и й омръзнало да играе все с една и съща дама...
Върнете се в началото Go down
Jake Gyllenhaal
Администратор
Администратор
Jake Gyllenhaal


Брой мнения : 234
Дата на регистрация : 13.04.2012
Място,където живее : гр. Дупница

история за лейди - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история за лейди   история за лейди - Page 2 EmptyВто Май 01 2012, 17:42

... така се появило момиче, което казало, че ще вземе куклата й. Но я докладвала и администраторите открили...
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net
Sponsored content





история за лейди - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история за лейди   история за лейди - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
история за лейди
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ДНВ история
» Лейди зубърче
» Лейди Негърка
» Аз и моето лейди
» Моята лейди

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Забавления :: Игротека-
Идете на: