Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Вампирите в Лейдивил

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
^^Вики Донован^^
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
^^Вики Донован^^


Брой мнения : 327
Дата на регистрация : 03.03.2011

Вампирите в Лейдивил Empty
ПисанеЗаглавие: Вампирите в Лейдивил   Вампирите в Лейдивил EmptyСъб Мар 19 2011, 16:16

Какво мислите за цялото тово вампирско нещо,плъзнало из милата ни игра?
Върнете се в началото Go down
SELENA
Новак
Новак
avatar


Брой мнения : 23
Дата на регистрация : 14.03.2011

Вампирите в Лейдивил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите в Лейдивил   Вампирите в Лейдивил EmptyСъб Мар 19 2011, 16:30

Ами аз попринцип съм фенка на вампирите, така че ми харесва и ми се иска да събера целият костюм, което знам че няма да стане, защото обикновено никога не успявам.
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Вампирите в Лейдивил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите в Лейдивил   Вампирите в Лейдивил EmptyСъб Мар 19 2011, 16:33

Тези вампири бяха черешката на тортата...Те ме накараха да се откажа!
Върнете се в началото Go down
presi.99
Новак
Новак
presi.99


Брой мнения : 6
Дата на регистрация : 22.02.2011

Вампирите в Лейдивил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите в Лейдивил   Вампирите в Лейдивил EmptyНед Мар 20 2011, 00:32

Ами много не ми харесват, защото изхарчих всичките си диаманти и не успях да спечеля кошницата....А и мисля, че няма нищо общо между Червената Шапчица и вампири........ Вампирите в Лейдивил 74139
Върнете се в началото Go down
^^Вики Донован^^
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
^^Вики Донован^^


Брой мнения : 327
Дата на регистрация : 03.03.2011

Вампирите в Лейдивил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите в Лейдивил   Вампирите в Лейдивил EmptyНед Мар 20 2011, 07:13

Да и аз съм фенка на вампирите,но поне да бяха вампири....прилепи ли ще ни хапят...съгласна съм с presi.99 - Червената шапцица и вампири,иначе пак поздрави на екипа на ЛП честит нов начин за изкарване на пари!
Върнете се в началото Go down
Ocean fairy
Новак
Новак
Ocean fairy


Брой мнения : 12
Дата на регистрация : 21.03.2011

Вампирите в Лейдивил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите в Лейдивил   Вампирите в Лейдивил EmptyПон Мар 21 2011, 16:27

Ами идеята ми допадна доста е интересна идеята,но ми се вижда доста сходна с тази на Свети Валентин.Пак трябва да се плаща с 5 диаманта за тази кутия откъдето можеш да си събереш костюма и оръжията.Тоалетите са страхотни но просто така е направено че да имъкнат пари от нас коте хич не ми се нрави.И така де защо прилепи да бяха истински вампира стеше да е по-добре.И тия картинки като гледам има два избора с руса дълга коса и вампир с къса коса да бяха направили повече да има някакво разнобразие поне но не.
Върнете се в началото Go down
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 25
Място,където живее : софия

Вампирите в Лейдивил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите в Лейдивил   Вампирите в Лейдивил EmptyПон Май 30 2011, 15:08

Затварям темата! Вампирите си тръгнаха!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вампирите в Лейдивил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирите в Лейдивил   Вампирите в Лейдивил Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вампирите в Лейдивил
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче-
Идете на: