Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Предложение за кредити

Go down 
3 posters

За или против промяната на кредитните пакети
За
Предложение за кредити I_vote_lcap44%Предложение за кредити I_vote_rcap
 44% [ 4 ]
Против
Предложение за кредити I_vote_lcap56%Предложение за кредити I_vote_rcap
 56% [ 5 ]
Общо гласове : 9
 
Poll closed

АвторСъобщение
????
Гост
avatar



Предложение за кредити Empty
ПисанеЗаглавие: Предложение за кредити   Предложение за кредити EmptyЧет Мар 17 2011, 19:34

Значи аз предлагам да има някаква промоция или някакъв друг начин за печелене на кредити. Значи ето примери :

БОНУС ИЛИ ПРОМОЦИЯ НА КРЕДИТИ :
- За 2.40 лв. да се получават само по 100 кредита, които да са равни на 100 дуела (да се увеличат дуелите за 220 кредита - по 500 дуела) и 5 000 долара (а за 220 кредита да са 15 000 долара).

- Тъй като наградите са големи и админите и модовете дават пари и дуели от профилите си, 220 кредита да се печелят след изпращане на 2 смс, тоест за 4.80 лв. Обаче ако не става потребителя да изпрати 2 смс и да даде 2 кода на админа, а админа да му даде 220 кредита. Обаче 220 кредита да се печелят само при изпращане на 2 смс-и едновременно!

Ам... тъй като се печелят кредити като награда, да могат да се ползват за томболата за 220 диаманти само тези които за купили кредити.

А, и за екипа на списанието да се печелят по 25 кредита, защото иначе така по 100 кредита само за едни колажи или за едно интервю малко не върви... А и не е честно защото за 2 броя те ще спечелят 200 кредита.
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Предложение за кредити Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за кредити   Предложение за кредити EmptyЧет Мар 17 2011, 19:39

Ще сложа анкета!
Аз съм напълно против, да не говорим колко време ми трябваше за да разбра точно какво имате предвид...
`etene
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Предложение за кредити Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за кредити   Предложение за кредити EmptyЧет Мар 17 2011, 20:22

С едни неща съм съгласна, с други - не! Казвам ЗА, тъй като някой неща ще са по-добре за форума.
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Предложение за кредити Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за кредити   Предложение за кредити EmptyЧет Мар 17 2011, 20:43

ама вие хубаво сте против, ама пишете зашто! да тея дето са в екипа ще са против защото пеелят много малко кредити но така е по чесно!
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Предложение за кредити Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за кредити   Предложение за кредити EmptyЧет Мар 17 2011, 22:26

Без спам! Хората като не искат да коментират, не искат!
Върнете се в началото Go down
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 25
Място,където живее : софия

Предложение за кредити Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за кредити   Предложение за кредити EmptyПет Мар 18 2011, 13:08

И на мен ми се наложи да чета няколко пъти и аз съм против!
Върнете се в началото Go down
Melissa
Срамежливко
Срамежливко
Melissa


Брой мнения : 70
Дата на регистрация : 02.03.2011
Възраст : 30
Място,където живее : София!

Предложение за кредити Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за кредити   Предложение за кредити EmptyПет Мар 18 2011, 16:37

Аз съм против! Тази тема е безсмислена, чудя се как не са я заключили досега...
Върнете се в началото Go down
http://www.interesno.bulgarianforum.net
????
Гост
avatar



Предложение за кредити Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за кредити   Предложение за кредити EmptyПет Мар 18 2011, 22:04

Ana написа:
Значи аз предлагам да има някаква промоция или някакъв друг начин за печелене на кредити. Значи ето примери :

БОНУС ИЛИ ПРОМОЦИЯ НА КРЕДИТИ :
- За 2.40 лв. да се получават само по 100 кредита, които да са равни на 100 дуела (да се увеличат дуелите за 220 кредита - по 500 дуела) и 5 000 долара (а за 220 кредита да са 15 000 долара).

- Тъй като наградите са големи и админите и модовете дават пари и дуели от профилите си, 220 кредита да се печелят след изпращане на 2 смс, тоест за 4.80 лв. Обаче ако не става потребителя да изпрати 2 смс и да даде 2 кода на админа, а админа да му даде 220 кредита. Обаче 220 кредита да се печелят само при изпращане на 2 смс-и едновременно!

Ам... тъй като се печелят кредити като награда, да могат да се ползват за томболата за 220 диаманти само тези които за купили кредити.

А, и за екипа на списанието да се печелят по 25 кредита, защото иначе така по 100 кредита само за едни колажи или за едно интервю малко не върви... А и не е честно защото за 2 броя те ще спечелят 200 кредита.

Аз съм "ЗА" само за последното. За списанието да се дават само по 25 кредита на брой. Иначе за другите не съм съгласна.
Върнете се в началото Go down
Т Е М И Д А
Богиня на правосъдието
Богиня на правосъдието
Т Е М И Д А


Брой мнения : 481
Дата на регистрация : 24.12.2010
Възраст : 28
Място,където живее : добрич

Предложение за кредити Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за кредити   Предложение за кредити EmptyСъб Мар 19 2011, 14:04

Слагам ключ на темата. Предложението е отхвърлено, тъй като някои хора не могат да си позволяват да изпращат по много смс-и.
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net
Sponsored content





Предложение за кредити Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за кредити   Предложение за кредити Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предложение за кредити
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Предложение за имената на потребителите
» Рейтинг; кредити.
» Проблем с кредитите; неполучени кредити
» Предложение
» Предложение за лого

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче-
Идете на: