Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Приблеми с постиженията

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
sw3e7y__
Новак
Новак
sw3e7y__


Брой мнения : 7
Дата на регистрация : 12.03.2011

Приблеми с постиженията  Empty
ПисанеЗаглавие: Приблеми с постиженията    Приблеми с постиженията  EmptyПон Мар 14 2011, 16:36

Тук,който има някакви проблеми с постиженията да казва и да си помагаме взаимно.Аз например не разбирам защо не ми се появява постижението ИМАМ НУЖДА ОТ ДОЛАРИ.Аз съм разваляла много пъти диаманти първия път,когато ми дадах подарък 200 диаманта на 100 дена втория път искаха личните ни данни за 50 диаманта и и третия път пак исках личните ни данни за 50 диаманта.Аз във всички сучай съм развалява диаманти,но защо не ми излиза постижението и съответната награда 200 долара!? Приблеми с постиженията  927677
Върнете се в началото Go down
http://selly-gomez.alle.bg
Марти
Администратор
Администратор
Марти


Брой мнения : 557
Дата на регистрация : 25.02.2011
Възраст : 25
Място,където живее : софия

Приблеми с постиженията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приблеми с постиженията    Приблеми с постиженията  EmptyПон Мар 14 2011, 16:40

Тук не можем да ти помогнем по-добре пиши в истинския форум на играта! Там има раздел "Докладвай за бъг" там пиши и там ще ти помогнат! Приблеми с постиженията  188410
Върнете се в началото Go down
^^Вики Донован^^
Вече Бъбривка
Вече Бъбривка
^^Вики Донован^^


Брой мнения : 327
Дата на регистрация : 03.03.2011

Приблеми с постиженията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приблеми с постиженията    Приблеми с постиженията  EmptyПон Мар 14 2011, 17:44

Ами мисля,че трябва да се обменят диаманти след вкарването на новите постижения.
Върнете се в началото Go down
Т Е М И Д А
Богиня на правосъдието
Богиня на правосъдието
Т Е М И Д А


Брой мнения : 481
Дата на регистрация : 24.12.2010
Възраст : 28
Място,където живее : добрич

Приблеми с постиженията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приблеми с постиженията    Приблеми с постиженията  EmptyЧет Мар 17 2011, 10:21

Ако има само още едно спам мнение, Потребителят който го е написал ще си отнесе наказанието! Тук е работен раздел.

sw3e7y__, тук не можем да ти помогнем, тъй като не сме Администратори на играта. Може да има бъг, който трябва да съобщиш в официалния форум. Имаш отговор от Модератор.
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net
????
Гост
avatar



Приблеми с постиженията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приблеми с постиженията    Приблеми с постиженията  EmptyЧет Мар 17 2011, 21:51

ами трябва да ги обмениш.
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Приблеми с постиженията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приблеми с постиженията    Приблеми с постиженията  EmptyЧет Мар 17 2011, 22:38

Ами аз мисля, че ти трябва да млъкнеш и да спреш да се изразяваш, където не ти е работа, защото доста спам мнения ти се натрупаха за 2 часа!

Има отговор от Модератор и Администратор, а ти продължаваш да си блееш и да си спамиш!
Върнете се в началото Go down
SELENA
Новак
Новак
avatar


Брой мнения : 23
Дата на регистрация : 14.03.2011

Приблеми с постиженията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приблеми с постиженията    Приблеми с постиженията  EmptyНед Мар 20 2011, 00:23

11 дни вече играя всички игри, но така и не ми даде 1000точки, както и изпълнено постижение
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Приблеми с постиженията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приблеми с постиженията    Приблеми с постиженията  EmptyНед Мар 20 2011, 16:50

Моля, попитайте въпросите за проблема си в официалния сайт на играта! Тук не можем да Ви помогнем по този въпрос!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Приблеми с постиженията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приблеми с постиженията    Приблеми с постиженията  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Приблеми с постиженията
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче-
Идете на: