Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете ..

Go down 
АвторСъобщение
*veselky
Гост
avatar



Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете .. Empty
ПисанеЗаглавие: Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете ..   Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете .. EmptyПет Мар 04 2011, 21:47

Здравейте аз съм veselkyyy  Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете .. 188410 
Съжалявам за групата си грешка,че толкова много настоявах да бъда модераторка и станах,но злоупотребих с правата. Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете .. 671990
Аз искам отново да се върна във форума и този път наистина да се забавлявам!Искам да съм част от форума , а НЕ част от екипа!Наистина си разбрах грешката и съжалявам! Благодаря на ДАНИСИМА и на angera210(така мисля,че се пише) , че застанаха на моя страна и ми помогнаха да влезна във форума поне да пиша в този радел!

Сега от тук ще питам..Ще ми простите ли и може ли да се върна при вас?Да се регистрирам ли? Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете .. 671990
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете ..   Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете .. EmptyПет Мар 04 2011, 22:06

Трябва ни време за размисъл.
През това време Вие помислете над държанието си! Ако още веднъж нарушите някое от Правилата на форума, ще бъдете банната!
Вече нарушихте 2 от тях!!! Възползвахте се от Модераторския си пост и си направихте още един акаунт, който също наруши някои от Правилата!
Върнете се в началото Go down
*veselky
Гост
avatar



Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете ..   Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете .. EmptyСъб Мар 05 2011, 11:39

Взехте ли окончателно мнение?! Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете .. 188410 Да аз вчера и днес размишлявах над държанието си и наистина си разбрах грешката .. Жестоко много съм грешала , за което съжалявам и се извинявам!Ще се радвам ако имам втори шанс! Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете .. 188410
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете ..   Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете .. EmptyСъб Мар 05 2011, 13:51

След дълъг разговор между екипа и потребителите се реши, че поне на този етап няма да бъде премахнат бана!
Върнете се в началото Go down
*veselky
Гост
avatar



Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете ..   Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете .. EmptyСъб Мар 05 2011, 13:52

Добре! Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете .. 613749 Ако все пак размислите ми пишете във лейдито ми: veselkyyy !
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете ..   Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете .. EmptyСъб Мар 05 2011, 13:55

Ако има промяна в решението ни, лично аз ще се заема Вие да разберете по възможно най-бързия начин!Ако имате някакви въпроси моля свържете се с мен в играта, знаете ми ника!Заключвам темата! kluch
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете ..   Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете .. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Горчиво съжалявам!Простете ми ако можете ..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче-
Идете на: