Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Забавлявайте се във форума на Лейди Попюлар! Ако сте регистриран, влезте в профила си! Ако не сте се регистрирали, веднага го направете и се забавлявайте с нас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Защо и тука е така???

Go down 
АвторСъобщение
????
Гост
avatar



Защо и тука е така??? Empty
ПисанеЗаглавие: Защо и тука е така???   Защо и тука е така??? EmptyЧет Мар 03 2011, 23:48

аз се регнах тука щото тука не се плаща и сичко е безплатно, ама и вие искате да богатеете и напрайхте да се плаща... и защо???
Върнете се в началото Go down
Т Е М И Д А
Богиня на правосъдието
Богиня на правосъдието
Т Е М И Д А


Брой мнения : 481
Дата на регистрация : 24.12.2010
Възраст : 28
Място,където живее : добрич

Защо и тука е така??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо и тука е така???   Защо и тука е така??? EmptyЧет Мар 03 2011, 23:54

Ана, успокойте се!

Първо - Не получаваме ние парите, а компанията или фирмата, която ни поддържа - Forumotion
Второ - СМС не са задължителни, за това пише "Дарение". Кредитите, които получаваме след като въведем кода, който сме получили, използваме за подобрения на сайта и екстри за ВСИЧКИ потребители. А наградите, които даваме са за благодарност към този, който е изпратил дарение и е дал пари за нас.

Няма да заключа темата все още, моля и колежките да не го правят. Тук да пишат недоволните потребители, за да им дам отговор... макар и да мисля, че сега бях напълно ясна и изчерпателна.
Върнете се в началото Go down
https://ladypopular.bulgarianforum.net
 
Защо и тука е така???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Бан, защо?
» нямам чат защо
» Защо го няма чата
» Защо става така?
» Банната защо дее... какво направих?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче-
Идете на: